Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Top 4 toodet, mis sisaldavad juukseid taastavat keratiini

Keratiinihooldus ehk teise nimega ka Brasiilia sirgendamine on ülemaailmselt populaarne salongihooldus, mis lubab muuta kahused ja taltsutamatud juuksed siledalt siidiseks ning sirgeks. See tulemus peaks õige hoolduse korral püsima 3 või lausa kuni 6 kuud. Ka koduseks kasutuseks on loodud palju erinevaid hooldustooteid, mis sisaldavad endas juukseid siluvat ja tugevdavat keratiini kompleksi. Need tooted ei ole küll niivõrd efektse toimega kui salongihooldus, kuid võivad tänu sellele olla ka juustele vähem kahjulikud.

Keratiin on enamasti looduslikku päritolu sarvaine ning seda toodab ka meie oma keha, sisaldudes peamiselt juustes aga ka küüntes ja nahas. See sobib hoolduseks peamiselt juustele, mis on kahused, lokkis või raskesti käsitletavad. Keratiinihooldusega kaasnevad lisaks selle eelistele aga ka teatud ohud. Mis need on ning mida võiksid Sina püüda vältida?

 

Keratiin ja selle plussid ning miinused

 

Keratiin on vees lahustumatu valk (sarvaine), mida toodab ka meie keha – seda sisaldub rohkelt meie juustes, aga ka küüntes ning nahas. Keratiinihooldustes kasutatav keratiin võib olla saadud loomsetest allikatest nagu vill, suled, küünised või sarved. Keratiinihoolduse võimalikud plussid on:

  • Siledam ja säravam tekstuur
  • Kergemini käsitletavad juuksed
  • Tugevamad juuksed
  • Kauapüsiv tulemus

Keratiinihoolduse võimalikud ohud seisnevad nende toodete formaldehüüdi sisalduses. Sissehingamisel võib formaldehüüd Sinu tervisele vägagi kahjulik olla. Formaldehüüdivaba hooldus on vähem kahjulik, kuid selle tulemus samas ka vähem dramaatiline. Küll aga on võimalik ka sellega saavutada palju siledamaid ja säravamaid juukseid. Lisaks peaks kodus kasutatavaid keratiini sisaldavaid hooldustooteid kasutama pigem kuurina ja vastavalt vajadusele, sest liigne proteiin juustes võib tuua hoopis vastupidise tulemuse – juuksed hakkavad murduma, muutuvad kahuseks ning elujõud kaob.

Seetõttu on oluline teha eeltööd enne hoolduse tegemist salongis või enne uue keratiiniga toote soetamist, et selle tõelises koostises veenduda. Keratiinihooldus sobib paksudele, kahustele ning lokkis ja raskesti käsitletavatele juustele. Keratiinihooldus ei sobi kindlasti õhukestele, õrnadele või juba loomulikult sirgetele juustele, sest see koormaks neid liigselt.

 

Neli parimat keratiini sisaldavat toodet

 

Joico K-Pak Intense Hydrator Treatment on hüdrolüüsitud keratiini sisaldusega juuksemask, mis niisutab ja taastab kuivi ning kahjustunud juukseid. Mask eemaldab kahu, silub juukse sarvkesta, lisab elastsust, mahtu ja läiget ning muudab juuksed kergemini käsitletavaks. Keratiinikompleksid aitavad taastada juuste elujõudu, tagades terved juuksed.

 

Ülimalt siluv Schwarzkopf Professional Bonacure Keratin mitsellaaršampoon aitab juukseid sirgendada, muutes need elastsemaks ja siledamaks. Šampooni koostis põhineb aprikoosiseemneõlil ning keratiinikompleksil. Keratiin tungib sügavale juuksestruktuuri, rekonstrueerides neid seestpoolt. Juuste poorsus väheneb, käsitlemine muutub lihtsamaks ning nende välimus muutub elujõulisemaks.

 

Schwarzkopf Oil Miracle juuksemask taastab kuivade ja kahjustunud juuste elujõu, muudab need pehmeks ning kaunilt säravaks. Luksuslik koostis mikro keratiini ja toitva Barbary viigipuu õliga taastab juuksekiud sügavuti.  

 

Viimistlustoodete jääkidest, mustusest ja rasust efektiivselt puhastav Schwarzkopf Bonacure sügavpuhastav šampoon tasakaalustab peanaha loomulikku rasu tootmist ning aitab säilitada juuste elujõudu ja kvaliteeti. Regulaarsel kasutamisel püsivad juuksed kauem puhtana. Sisaldab StemCode kompleksi, mis tasakaalustab peanahka, vitamiin B5 ja B3 tugevdavad ja niisutavad, keratiini kompleks tugevdab juuste loomulikku struktuuri ning silub neid efektiivselt. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi