Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Top 5 kevadist naiste parfüümi

Kevad on uute alguste aeg ja kas mitte pole ideaalne sel puhul soetada endale uus parfüüm või lausa mitu? Hea parfüüm komplimenteerib naist luues pildi enesekindlusest ja rahulolust. Lõhn peab sobituma kandja olemuse ning elustiiliga. Lisaks on parfüümimaitse väga individuaalne ja just seetõttu on oluline katsetada ning leida endale sobiv.  

 

Kuidas leida endale sobiv parfüüm? 

 

  • Katseta julgelt 

Julge proovida eri lõhnasid, sest kuidas muudmoodi leida enda lemmik. Pea meeles, et parfüümi olemus muutub ajas, seega vaid poes pudelist nuusutamisega jääd sa ilma parfüümi tegelikust olemusest. Pihusta parfüümi käevarrele ning nuusuta lõhna iga natukese aja tagant – nii saad aimu, kuidas see ajas muutub.  

  • Pane paika, kas oled magusa või tummise lõhna armastaja 

Nii saad limiteerida katsetatavaid parfüüme, sest korraga on soovituslik proovida 2-3 lõhna. Mõtle enda ülejäänud ilutoodete peale – kas märkad enda vannitoas värskusest pakatavaid, imemagusaid või hoopis veidi sügavamaid lõhnasid? Igaühel on erinev maitse, ka lõhna valides ongi kõige olulisem sobitada see enda iseloomu ja elustiiliga vastavaks.  

  • Kuula teiste soovitusi, kuid ära jää nendesse kinni 

Ükski parfüüm ei lõhna kellegi peal samamoodi tänu naha PH-tasemele ja muudele faktoritele. Seega, ku sõbranna soovitab Sulle mingit enda parfüümi, siis tea, et Sinu nahal lõhnab see ilmselt veidi teisiti, kui tema nahal. Küll aga ära karda soovitusi – äkki on see veidi erinev lõhn just Sulle meele järgi. Julge katsetada ka parfüüme, mida väga laialdaselt soovitatud pole. See annab Sulle võimaluse eristuda ning olla unikaalne.  

 

Top 5 naiste parfüümi, mis on ideaalsed kaaslased kevadeks 

 

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori EDP Intense

 

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori parfüüm pakatab värskest lillelõhnast ning loob pildi unustamatust kevadõhtust. Lõhn sümboliseerib autentsust ning ustavust ja aitab tuua esile parima versiooni iseendast. Lõhn on ideaalne kandmiseks nii kevadel kui ka südasuvel. Gucci parfüüm muudab Su enesekindlaks tänu enda luksuslikule aroomile.  

 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP

 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom on loodud just kevadiseks kasutamiseks. Lõhn on meeldejäävalt lillede ja puuviljade hõnguga võludes parfüümikandjat oma lihtsuse ja õhulisusega. DKNY parfüüm aitab Sul leida endas taas säravus, värskus ja vastupandamatus. Kandes parfüümi lood enda ümber unustamatult särtsaka mälestuseenesekindel, elegantne ning end väärtustav. 

 

Jimmy Choo EDP

 

Jimmy Choo parfüüm on kevadiselt puuviljane. Lõhn muudab Sind sensuaalselt vastupandamatuks tänu imelisele kevadhõnguleLõhn on ideaalne kombo tasakaalustatusest – see on piisavalt eksootiline säilitades samaaegselt õrnuse. Jimmy Choo on parim kaaslane kevad-suviseks ajaperioodiks talletades parfüümikandja igaühe südametesse meeldejääva isiksusena.  

Hermes Un Jardin Sur La Lagune EDT

 

Hermes Un Jardin Sur La Lagune sümboliseerib kevadist Veneetsiat, mis pakatab õitsvatest lillepeenardest, mis asuvad luksuslikult rahulike merevete läheduses. Parfüüm on meeldivalt elegantse luksusliku lillelõhnaga tuues selle tasakaaluks värske merenootide kombo. Lõhn muudab kandja säravaks ja unistavaks tänu oma luksuslikule hõngule. Hermes on loodud naisele, kes armastab kevadet ja unistamist.  

 

Nina Ricci L’Extase Careless De Roses

 

Nina Ricci parfüüm on kevadiselt naiselik hellitades kandjat oma kergusega. Kuigi lõhn on kerge, siis on selles ka piisavas koguses intensiivsust. Careless De Roses toob endaga kaasa sensuaalse energia, mis sobib end väärtustavale naisele. Parfüüm muudab Su sensuaalselt naiselikuks lisades sinna piisavas koguses noodi õrnust. Lõhn on imeline kombo elegantsusest, sensuaalsusest ja intensiivusest.  

 

 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi