Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Top 6 juustele volüümi lisavat hooldusvahendit

Õhukesed juuksed hoiavad tihtipeale peadligi ning neis puudub elujõuline täidlus. Samamoodi võivad käituda näiteks valedest hooldusvahenditest, liigsest kuumtöötlemisest või ka värvimisest kahjustunud juuksed. Loomupäraselt õhukese tekstuuriga juustele on mõningate tehnikate ja õigete vahenditega võimalik hõlpsasti kohevust juurde lisada. Kahjustunud juuste puhul aga peaks eelkõige rõhku panema nende hooldamisele, et taastada kadunud elujõulisus.

Õhukestele juustele on volüümi andmiseks loodud palju erinevaid tooteid erinevas vormis – šampoonid, palsamid, pulbrid, spreid, vahud. Kõigi nende toodete peamine funktsioon on olla oma koostiselt kerge, lisades samal ajal juustele tekstuuri või hoidvust. Kasutades juustel spetsiaalseid tooteid ning nende efektiivsust suurendavaid tehnikaid, on võimalik ka kõige õhukesemale juuksekiule lisada rohkelt volüümi.

 

Milliste tehnikatega juustele volüümi lisada?

 

 • Lase juuksuril lõigata juuksed järku, et luua illusiooni liikuvamatest ning täidlasematest kiharatest
 • Pese juukseid volüümi andva šampooni ning palsamiga (palsamit kanna vaid alates keskosast kuni juukseotsteni)
 • Kasuta aeg-ajalt sügavpuhastavat šampooni, et eemaldada juustest viimistlusvahendite jäägid
 • Föönita juukseid strateegiliselt, liikudes vastupidises suunas sellele, kuhu juuksed tavaliselt langevad
 • Keera pealmised juuksed peale föönitamist rullidesse, et volüüm oleks püsivam
 • Kasuta pesukordade vahepeal kuivšampooni, mis imab liigsed õlid, kuid lisab ka volüümi
 • Tekstuuri ning volüümi saad juustele lisada ka tekstuurispreiga ning juuksevahu- või pulbriga

 

Kuus hooldusvahendit, mis aitavad juustele täidlust lisada

 

 1. Schwarzkopf Professional kollageeniga volüümivaht
 2. Goldwell Stylesign Creative Texture Dry Boost kuivsprei
 3. Wella Professionals Invigo volüümi andev šampoon
 4. Joico Body Luxe tihendav palsam
 5. Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass taastav juukseseerum
 6. R+Co BALLOON Dry Volume Spray volüümisprei

 

Leia sellest volüümi lisavate toodete valikust enda uus lemmik

 

Schwarzkopf Professional kollageeniga volüümi vaht

Schwarzkopf Professional kollageeniga volüümivaht lisab juustele efektiivselt kohevust, olles samas koostiselt ülimalt kerge. Vaht annab juustele püsiva volüümikuse ning kauni sära lausa kuni kolmeks päevaks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parimaks tulemuseks kanna rätikukuivadele juustele ning juuksejuurtele ning föönita pea alaspidi.

 

Goldwell Stylesign Creative Texture Dry Boost kuivsprei

UV-, kuuma- ning värvikaitsega Goldwell Stylesign Creative Texture Dry Boost kuivsprei lisab juustele volüümi läbi tekstuuri, pakkudes sealjuures ka kerget hoidvust. Toodet kantakse kuivadesse juustesse, seejärel sasi juukseid sõrmedega, et pulber kergelt laiali kanda.

 

Wella Professionals Invigo volüümi andev šampoon

Õrnalt juukseid sügavpuhastav Wella Professionals Invigo volüümi andev šampoon eemaldab viimistlusvahendite jääke, et saavutada maksimaalselt kohevad ja pehmed juuksed. Wella ainulaadne Spring Force Blend ümbritseb juuksekiude polümeeridega, suurendades kiude neid föönitades. Puuvilla ekstrakt lisab stabiilsust.

 

Joico Body Luxe tihendav palsam

Joico Body Luxe tihendav palsam aitab juukseid niisutada ning harutab lahti pusad. Kaeravalgukompleksiga luksuslik palsam tihendab juukseid efektiivselt, pakkudes kohest juuste täidlust. Juustele volüümi andmiseks ära kanna palsamit kindlasti juuksejuurtele ega peanahale.

 

Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass taastav juukseseerum

Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass taastav juukseseerum on peanahale kantav antioksüdantide rikas hooldus, mis toob tagasi elutute ja sära kaotanud juuste endise volüümikuse ja elujõulisuse. Palsami koostises olev Vichy patenteeritud molekul Stemoxydine muudab kuuenädalase kasutuse järel juuksed nähtavalt tihedamaks. Toode tuleb kanda pestud rätikukuivale peanahale peale igat juuksepesu.

 

R+Co BALLOON Dry Volume Spray volüümi sprei

R+Co BALLOON Dry Volume Spray volüümisprei annab kohest volüümi ja tekstuuri koos kauni lõpptulemusega ilma juukseid raskeks muutmata. Sisaldab niiskust imavat mineraali Silicat, mis abistab toodet kohevuse loomisel. Koostises on veel lisaks Zeoliidi mineraal, polümeerid, vilgukivi, saialill, humal ja vetikaekstraktide kompleks, mis annavad juustele niisutust, sära, elastsust ning hoidvust. Volüümispreid kanna kuivadesse juustesse juurtest kuni otsteni.
All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi