Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

WoodWick küünlad – hubane õhkkond Sinu koju

Elav tuli on kindlasti üks nauditavamaid elemente, mida saad oma koju lisada. See lisab ruumi soojust, omapärast aroomi ning rahustavat praksumist küttepuude põlemisel. Paljudesse kodudesse ei ole sellist elava tule allikat aga võimalik luua. Samaväärse elamuse loomiseks palju lihtsamalt ning soodsamalt on loodud unikaalsed puidust tahiga küünlad.

Esimest korda disainis ning hakkas sellist tüüpi küünalt tootma Virginia Candle Company juba aastal 1990. Tänapäeval toodetakse samaväärset elamust andvaid küünlaid kogu maailmas, sealhulgas Eestis. WoodWick® küünalde looduslik puit aga on patenteeritud ning seetõttu on need ainulaadsed. Lisaks on need küünlad valmistatud sojavahast, mis on kasulikum nii Sulle kui ka keskkonnale. WoodWick® küünlaid põletades võid nautida nende naturaalseid aroome ning hubast praksumist rahuliku südamega.

 

Mis teeb WoodWick küünlad unikaalseks?

 

WoodWick® küünlad on loodud patenteeritud looduslikust puidust, mille põletamisel tekib pehme praksuva heliga tuli, mis meenutab elavat tuld. See loob meeleolu, nagu oleksid kamina, lõkke või ahju ääres. Sellise disainiga tuli esimesena välja Virginia Candle Company 1990. aastal, praeguseks kuuluvad WoodWick® küünlad tuntud küünlatootja Yankee Candle alla.

Looduslik puidust taht on lühem ja laiem kui puuvillast valmistatud taht ning see põleb pika ja särava leegiga. Õigel põletamisel annab puidust taht küünlale puhtama põlemise ning pikema eluea. WoodWick® küünalde kõrgeima kvaliteediga vaha on täiustatud imeliste aroomidega ning loodud sojavahast, mis on kasulikum nii Sinule kui ka keskkonnale. Küünaldes kasutatavad naturaalsed eeterlikud õlid on vastavuses IFRA(Rahvusvaheline Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon) kehtestatud standarditega, et tagada nende ohutus. Lisaks ei muutu kvaliteetne sojavahast küünal sulades liialt kuumaks. Puidust kaas sobib kasutamiseks kuumakindla alusena või küünla ohutuks ning suitsuvabaks kustutamiseks. Kaunid klaasanumad on peale küünla põlemist võimalik puhastada ning neid dekoratiivselt või pisiasjade hoiustamiseks kasutada.

WoodWick® küünaldel on mitmeid erinevaid disaine ning aroome, tänu sellele leiab nende seast oma maitsele ja kodule igaüks hõlpsasti sobiva. Küünalde tahid on iga klaasanuma kuju jaoks spetsiaalselt loodud, et tagada parim põlemine.

  • Klassikalised küünlad – rafineeritud ja elegantse disainiga lõhnaküünlad puidust tahiga klassikalistes klaasanumates
  • Trilogy kollektsioon – klassikalistes klaasanumates on kombineeritud kolm erinevat värvi ning aroomi
  • Hearthwick® kollektsioon – ellipsikujulises klaasanumas küünal eksklusiivse disainiga tahiga, mis justkui ´tantsib´ põledes

 

Kuidas põletada puidust tahiga küünlaid?

 

Puidust tahiga küünla parimaks põlemiseks süüta taht selle kogu ulatuses, mitte vaid ühest servast. Lase küünlal põleda seni, kuni vaha sulab täielikult anuma servadeni, selleks võiksid aega arvestada vähemalt 3 kuni 4 tundi. Sel viisil väldid inetuid sulamata ääri ning saad oma küünlalt maksimaalselt põlemisaega. Põlemise ajal ei ole soovitatav küünalt liigutada, et vältida sulanud vaha liikumist klaasi äärtele või tahi peale, mis võib omakorda põlemise efektiivsust häirida.

Kui Sinu küünlataht hakkab suitsema ning leek on tavapärasest pikemaks veninud, võib olla vaja tahti lühemaks teha. Tee seda siis, kui küünal on kustunud, maha jahtunud ning vaha täielikult tahkunud. Selleks pead vaid sõrmega põlenud tahiosa maha lükkama ning selle küünla pealt täielikult enne järgmist põlemist eemaldama. Küünla suitsuvabaks kustutamiseks võid kasutada näiteks küünla peal kaasa tulnud puidust kaant.

Põletage küünlaid võimalusel kuumuskindlal pinnal eemal süttivatest esemetest ning ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Enne küünla liigutamist või uuesti süütamist veenduge, et küünal on jahtunud ning täielikult tahkunud. Eriti suurt tähelepanu vajavad küünlad laste või lemmikloomade juuresolekul.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi