Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Jõulukingid naistele – ideed, mis turgutavad nii ilu kui tervist

Jõulukingid meeldivad kõigile – aitame teil valida

Kingi jõuludeks oma lähedastele ilu ja tervist!

Õige pea seisame pühade lävel ja rõõmsaid ootavad kingitusi kõik pereliikmed. Kuid mida kinkida? Möödas on aeg, mil hinnati asju- selliseid, mis kapile tolmu koguma jäävad. Täna on moes kingid, mis turgutavad meie ilu, vaimu ja enesetunnet. Mis saaks olla veel parem kingitus, kui midagi, mis muudab sind veel kaunimaks ja säravamaks? Ning millest igal naisel alati puudu ja mida alati rõõmsalt proovida soovitakse – loomulikult on nendeks ilutooted, mis turgutavad ilu ja tervist. Neid kinkides, kingid ka suurimat väärtust- aega iseendale.

Kui spasse ei saa või aega napib, siis nutikaks kingiks on anda kellegile kõik võimalused selleks, et kodune vannituba ei jääks millegipoolest profi hooldusele alla!

Kuidas siis jõulukingid valida?

Õige jõulukingi kokkuviimine kingisaajaga võib olla tõeline peavalu, kuid siiski on olemas mõningad kavalad nõksud, mida teades on see oluliselt lihtsam. Kõigepealt mõtle inimesele, kellele sa kinki otsid. Analüüsi hoolsalt teda ja tema tegemisi. Hobisid ja asju, mis teda rõõmustavad. Mõistlik oleks siinkohal isegi appi võtta paber ja pliiats, et kirjutada üles kõik, mis sulle kingisaajaga seostub.

Millest ta on viimasel ajal rääkinud või mille üle kurtnud?

Kas tal on ehk probleeme kahuste juustega, fännab ta seerumeid või on lummatud lõhnavatest kehakreemidest või jumaldab ta uusi ilutarvikuid? Kas ta ostab kosmeetikat pigem harva või sageli?
Mõni naine on suur kosmeetika kokkuostja ja tema ilulauakeselt ei puudu ükski hitttoode. Sellisele tüpaažile teeb alati rõõmu mõni parfüüm, usu, neid pole tema jaoks kunagi liiga palju.
Kui jõulukingi saaja hindab kõrgelt tervislikku eluviisi, siis parimaks valikuks on siinkohal näiteks erinevad toidulisandid ja tervist turgutavad vahendid.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”22958″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28554″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”31235″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”29485″]

Väärtuslik aeg iseendale

Ilurituaalid kuuluvad iga naise õhtusse ja hommikusse, kui aeg iseendale. Seetõttu on hoolikalt valitud ilutoodete leidmine jõulukingipakist justkui kvaliteetaja kinkimine.

Kreemi valides võta samuti arvesse kingisaaja natuuri ja eelistusi. Kas tal on mõni lemmik kaubamärk? (Nipp: Isegi kui on, on mõnikord hea mõelda raamidest välja ja kinkida mõne teise brändi toode. Ehk leiab ta nii uue lemmiku ja on iga kord mõttes sulle eriti tänulik? Tasub proovimist!) Kas ta võiks olla pigem inimene, kes hindab lõhnastatud kreemi või pigem lõhnatut?

Kindlasti leiab sel aastal igast jõulukingid nimekirjast ka kätekreemid. Miski ei muuda meie käenahka hapramaks ja õrnemaks kui pidev kätepesu ning desinfitseerimine. Seega, üks sügavuti niisutav kätekreem on tõeliselt armas ja väärtuslik kingitus.

jõulukingid

Midagi kasulikku vannitoa riiulile…

Nagu eelnevalt mainitud sai, siis hinnatud on need jõulukingid, mis on vajalikud! Ning ühtlasi turgutavad meie ilu, vaimu ja enesetunnet. Toredad kingitused on kindlasti ka erinevad nahapuhastus tooted nagu dušigeelid, koorijad ja maskid.

Tervete ja säravate juuste heaks

Iga naise krooniks on tema kaunid juuksed. Tippjuuksurid on kindlaks teinud ja ka kõva häälega välja öelnud, et selleks et juuksed oleksid ilusad, terved ja säravad tuleks oma šampooni ja palsamit aeg- ajalt ka vahetada. Seda selleks, et juuksed ühe tootega liialt ära ei harjuks ja selle suhtes nö „immuunseks” ei muutuks. See tähendab seda, et iga naise vannitoariiulil võiks olla lausa kolm või neli lemmik juuksehooldus toodet, mida kordamööda kasutada.

Kuna juuksehooldus toodete puhul on ammu teada fakt, et neisse tasuks pigem rohkem, kui vähem investeerida, on väärtuslikud jõulukingid kindlasti ka juuksehooldustoodete komplektid, mida osatakse hinnata. Siinkohal tuleks muidugi enne veidi eeltööd teha ja välja selgitada kas kingisaajal on mure liiga kahuste, kergete, rasuste või kohevust vajavate juustega ning seejärel sobiv valik langetada.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”31525″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”29986″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28174″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”31601″]

Päikesenautlejale

Kui jõulukingi saaja kuulub päevitamise fännide hulka, siis tasub tema turvalisi päikesepüüdmise varusid täiendada juba pimedal ajal, sest nii investeerid ühtlasi tema tervisesse kui ka aitad edasi lükata vananemisprotsessi. On ju tõestatud seegi, et soodsaim vananemisvastane vahend on kvaliteetne ja kõrge päikesekaitsefaktoriga kreem. Kui jõulukingi saaja käib päikest püüdmas hoopis solaariumis või kreemipurgis, siis väärtuslik solaariumikreem ning tunnustatud isepruunistavaid kehatooteid, mis ei jäta koledaid rante- nende üle on igal jumeka naha fännil hea meel.

jõulukingid parfüümid

Parfüümid on alati kindlad jõulukingid

Ei ole naist, kel oleks piisavalt parfüüme ja isegi kui on, on alati ruumi veel ühele – sellele erilisele. Parfüümi kinkimine on väga intiimne, tegemist on ju jõulukingiga, mida saaja kas hakkab kandma igapäevaselt või väga erilistel puhkudel. Mõlemal juhul oled sina, kui kinkija, tal alati meeles. Nii võib tõdeda, et parfüümi kinkimine kindlasti väga hea-, kuid ka üsna vastutusrikas mõte.

Kuidas siis ikkagi langetada valik millega võiksid nii sina kui ka kingisaaja hiljem rahul olla? Kuigi lihtsaim oleks otsus langetada pudeli järgi, siis päris nii lihtsalt see ei käi, sest päris sageli on parfüümipudel oma sisuga üsna suures vastavuses.

Alusta näiteks sellest, et mõtled kingisaaja stiilile ja isikuomadustele. Milliseid riideid ta kannab? Kas armastab klassikat või sportlikku stiili? On ta olemuselt konservatiivsem või vabameelsem – see kõik vihjab juba sellele, kas ta võiks armastada jõulisemaid parfüüme või kergemaid, värskemaid ja lillelõhnalisi. Eriti hea, kui sul on ninas tema praegune parfüüm, see annab juba aimu, mis sorti lõhnad talle meeldivad ning saadki kinkida talle samasse lõhna perekonda kuuluva parfüümi.

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28671″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”31555″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28708″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28601″]

Neile, keda on raske üllatada…

…sobivad kingiks ilutooted, mis on uued ja põnevad ja mida esiti ehk ei raatsiks osta. Naisele, kelle buduaaririiul on küllaltki lookas, võib tema üllatamiseks kinkida ilutooteid, mis on… põnevad! Näiteks tselluliidi vastaseid kreeme, samuti on hinnas põnevad keha- ja näomaskid ning erinevaid kehamähised, mis aitavad väljutada vett või trimmivad nahka. Kindlasti oskab iga naine hinnata ka väärtuslikku hammaste valgendus komplekti või hoopis selle aasta suurimat iluhitti – näorullik!

Just nimelt! Käesolev aasta tõi meie meigilaukesele ühe põneva ilutarviku, mis otsekohe üle kogu maaillma naiste südamed võitis – poolvääriskivist valmistatud näorullikust sai tõeline iluhitt nii professionaalsete iluloojate, blogijate kui ka tavakasutajate seas. Tegemist nn ”kondimootoriga” töötaval poolvääriskivist massaažirullikuga, millega saab võluväel parandada naha verevarustust ja stimuleerida kollageeni tootmist, mis omakorda lükkab edasi vananemist ehk kortsukeste teket. Samuti aitab näorullik paremini imenduda kreemidel, maskidel ja seerumitel. Piisab vaid peale nende peale kandmist nahk rullikuga hoolsalt üle käia.

Need on tooted, millest iga naine on kuulnud, kuid sageli pole raatsinud osta või pole jõudnud veel osta. Kui sinu jõulukingid sisaldavad mõnda sellist “pärli“, teed jõulukingi saaja kindlasti rõõmsaks.

Kingi raskel ajal tervist

Sellisel ajal, nagu meil hetkel on, on isegi kõige suuremad skeptikud õnnelikud selle üle, kui nende tervisetoodete varud saavad täiendust. Seega, võib kindlalt öelda, et parim kink on tervis. Korralikult töötav immuunsüsteem on hea tervise alustala. Millega siis veel paremini oma lähedastele hoolivust näidata kui kinkida neile kotiga tervist – ehk immuunsust tugevdavaid toonikuid, (ilu) vitamiinid, toidulisandeid või probiootikume. Loomulikult on kasulik oma lähedaste kingipakki muu seas poetada ka kaitsemaskid, millega oma tervist hoida!

Olge terved ning kinkige aega iseendale!

[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”26999″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”7611″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”32220″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”25311″]
All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi