Dr.OHHIRA® DELUXE Probiootikumid 30 kapslit 5-AASTANE

5.00 out of 5

38.90 (sis. KM)

Dr.OHHIRA® 5-aastane retsept aitab taastada jämesoole terve mikrofloora, mis on aluseks kogu immuunsüsteemile ning aitab säilitada üldist tervist ja heaolu!

Saadavus: Laos Tootekood: 4779033720334 Brand:
Vaata korvi

Kirjeldus

Dr.OHHIRA® 5-aastat kääritatud probiootikumid on fermenteeritud (hapendatud) naturaalsel moel ning looduslikul temperatuuril vastavalt aastaajale, kogu 5 aastase fermenteerimisperioodi vältel.

Esimese kolme aasta jooksul toimub hoolikalt valitud kvaliteetsete toorainete fermenteerimisprotsess (ehk hapendamis). Järgneva kahe aasta vältel toimub niinimetatult küpsemisperiood. Kogu 5-aastase tootmisprotsessi vältel segatakse massi pidevalt ning probiootilised mikroorganismid, mis saavad segust väärtuslikke toitaineid, tekitavad oma elutegevuse käigus erinevaid orgaanilisi happeid ja toitaineid. Tänu Dr.OHHIRA® erilisele fermenteerimisprotsessile, on Dr.OHHIRA® probiootikumides elavad bakterid on niivõrd elujõulised, et need ei vaja külmikus säilitamist.

Dr.OHHIRA® probiootikumide kasulikkus tervisele:

 • Vähendab seedehäireid
 • Parandab soolestiku tööd
 • Parandab ja kiirendab seedimist
 • Vähendab maohaiguste esinemissagedust
 • Parandab söögiisu (tänu toitainete paremale imendumisele vähendab kõhu tühjust ja seeläbi hea ka neile kes soovivad kaalu alandada)
 • Vähendab ärritunud ja lekkiva soole sündroomi esinemissagedust
 • Vähendab kõhukinnisuse ja -lahtisuse esinemissagedust
 • Parandab organismi vitamiinide omastamise võimet
 • Leevendab pärmiseente põhjustatud põletikulisi protsesse
 • Leevendab laktoositalumatust
 • Vähendab erinevate põletikulisi protsesse kehas
 • Parandab maksafunktsioone
 • Parandab vereringe funktsioone
 • Parandab liigeste ja lihaste funktsioone
 • Suurendab organismi vastupanuvõimet allergiatele
 • Tänu sellele kõigele paraneb une kvaliteeti
 • Vähendab suuõõne infektsioonide esinemissagedust
 • Suurendab energiataset

See rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud probiootiline toode sisaldab kombinatsiooni 14-st looduslikku päritolu toorainest – ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega.

Miks meie keha vajab häid baktereid, vaata videost:

Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve ( NB! tähtis on mitte bakterite hulk probiootikumis, vaid erinevate tüvede hulk) elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.

Dr.OHHIRA® probiootikumide 5-aastane retsept sisaldab ühtekokku enam kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja orgaanilised happed, mis avaldavad organismile kasulikku mõju, on tugevad antioksüdandid ning toimivad looduslike antibiootikumidena.

5-aastane retsept tähendab seda, et Dr.OHHIRA® probiootikume on kääritatud 5 aastat järjest. Kunagi said inimesed vajalikud head bakterid oma soolestiku tänu kääritatud toidust. Kuna meie toidulaual on jäänud kääritatud toite, mida meie soolestik väga vajab  aina vähemaks siis peksime aastas tegema soovituslikult 2 kuuri probiootikumidega, et vastu panna haigustele, tugevdada immuunsust ja parandada soolestiku tööd.

100% looduslik ja sobib ka veganitele

2 arvustust tootele Dr.OHHIRA® DELUXE Probiootikumid 30 kapslit 5-AASTANE

 1. 5 / 5

  Liisa-Eliine

  Pole alates probiootikumise võtmisest haige olnud, kuigi mees kõrval kes ei võta on kaks korda nohuviiruses olnud. Varem jäin ka kohe haigeks. Kindlasti on see tänu neile vitamiinidele kuna muud ma muutnud ei ole. Seega soovitan väga! Sõbranna annab ka lapsele ja laps terve.

 2. 5 / 5

  Lea

  Parimad probiootikumid mida võtnud olen, seedimine tuhat korda rahulikum ja pikalt muret tekitanud paar kg läks ka neid võttes maha.


Lisa arvustus

Kasutusjuhend

Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2 h peale sööki. Peale tuleks juua vett. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele on soovitatav pigistada välja kapsli sisu (lämbumisohu tõttu).

Koostisosad

Melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodel) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A,L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantaru m TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS NBRC 13957; värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), toiduvärv karamell, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool. melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS(L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS NBRC 13957; värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), toiduvärv karamell, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool.
1 kapsel sisaldab: ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID. ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID.

Hoiatused

Ärge ületage soovitatud annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sulle võib meeldida ka…