Dr.OHHIRA® Standard 3-aastane retsept 12 sordi elusbakteritega

5.00 out of 5

31.9055.89 (sis. KM)

Dr.OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA.

SKU: prob01 Brand:
Puhasta

Kirjeldus

Vegan koostisega probiootikumid Dr. Ohhira poolt on ühed parimad

Probiootikumid Dr Ohhira poolt on kliiniliselt testitud ning tõestatud, et nad aitavad:

 • Parandada seedimist (kõhukinnisus ja lahtisus)
 • Võidelda Helicobacter pylori vastu
 • Leevendada puhitusi ja kõrvetisi
 • Parandada ärritunud soole sündroomi
 • Parandada suus olevaid haavandeid
 • Leevendada maohaavasid
 • Reguleerida neerude tööd
 • Suurendada luude tihedust
 • Elimineerida imikutel esinevat kõhulahtisust
 • Elimineerida imikutel kopsupõletikku
 • Kiirendada haavade paranemist

Kindlasti ei ole lause ”Kõik algab meie seest” kellegile võõras. Aga nii see ka on, mis me suhu pistame, mõjutab alustuseks  meie suurima immuunorgani ehk soolestiku tööd, sealt edasi kuni nahapinnani välja.

Aina vähem tarbivad inimesed hapendatud sööke, kust vanasti saadi soolestiku tööks vajalikud niinimetatud head bakterid kätte. Tänapäeval tänu meie toidulauale, mis on kindlasti rikkalikum kui kunagi aga jäävad meil kahjuks saamata head bakterid, kes on väga vajalikud meie organismi vajalikuks tööks.

Tänapäeval on üha laiemalt levivad niinimetatud „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandid, mis taastavad täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

Kui ollakse stressis, võetakse antibiootikume, reisitakse  või lihtsalt soovitake  parandada oma tervist, siis igapäevane probiootikumide tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks probiootiliste toidulisandite  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.  Looduslikud probiootilised nahale mõeldud tooted aitavad taastada naha probiootilist tasakaalu, parandades sellega nahka.

Regulaarne Dr.OHHIRA® probiootikumide kasutamine on tugevalt soovitatav inimestele, kellel on seedetrakti probleemid nagu näiteks:

 • ärritunud soole sündroom (IBS)
 • lekkiva soole probleemid
 • maohaavad
 • puhitused ja kõrvetised (GERD)
 • haavandiline koliit
 • kroonilised seedesüsteemi probleemid
 • kõhukinnisus -või lahtisus või seedehäired.

Samuti aitavad probiootikumid kotrolli alla saada pärmseene (Candida albicans) ja teised seenhaigused.  Dr.OHHIRA® probiootikume soovitatakse ka inimestele, kes võitlevad kaaluprobleemidega ja/või on läbinud antibiootikumidekuuri, sest mõlemal juhul kaotatakse seedetraktist ka sealseks tasakaaluks vajalikud niinimetatud „head“ bakterid.

Vaata videot siis saab kõik kiirelt selgeks, miks meie keha vajab probiootikume!

 

Dr.OHHIRA® probiootikumid on unikaalne segu:

 • PREbiootikumide kultuuridest – fermenteeritud köögiviljad ja seened, mis toidavad probiootikume
 • PRObiootikumidest – head bakterid, mis aitavad  toitu seedida ja toetavad immuunsüsteemi vastupanuvõimet
 • POSTbiootikumidest– pH taset tasakaalustavad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, mis toetavad seedefunktsiooni ning üldist tervist

Lisaks seedimise ergutamisele on probiootikumid väga vajalikud immuunsüsteemi toimimiseks. Teie soolestik on teie immuunsüsteemi vastupanuvõime esimene kaitseliin. Ligi 70-80% immuunsüsteemi rakkudest elab seedetraktis ja just neid immuunrakke probiootikumid toetavadki.

Probiootikumid reguleerivad seedimist nii, et keha omastaks toidust ja toidulisanditest maksimaalselt kõik vajalikud toitained, püsiks terve ja suudaks paremini kõige kahjulikuga toime tulla. Tugeva immuunsuse tagamiseks peab heade ja halbade bakterite vahekord olema 85:15. Selle vahekorra säilitamine on kvaliteetseid probiootikume lisaks tarvitamata peaaegu võimatu. Seega kui soovid tunda ennast hästi ja olla terve siis tee see väike teene oma organsmile ja võta 100% looduslikke Dr.OHHIRA® probiootikume.

Probiootikumid on gluteenivabad, piimavabad, ei sisalda allergeene  ja GMO vabad. 

 

Lisainfo

Kogus

30 kapslit, 60 kapslit

3 arvustust tootele Dr.OHHIRA® Standard 3-aastane retsept 12 sordi elusbakteritega

 1. 5 / 5

  Kirsika

  Need probiootikumid on nii palju head teinud, et kõike ma ei jaksa kirja panna aga mis minu jaoks kõige parem, ei kannata laktoosi ja tänu prob. kannatan seda palju paremini. Kui näiteks kuskil koogis vms, mida ei taha/saa vältida

 2. 5 / 5

  Maila

  Võtan vahlduvalt juba aasta. Kõht esiteks palju parem, ei paisteta üles tänu gaasidele aga ka on mu kõht ja sangad väiksemaks jäänud tänu selle võtmisele. Paneb kuidagi söögiisu paika.

 3. 5 / 5

  Parim

  Kõige paremad probiootikumid mis Eestis saada on. Nädalaga kõht korras.


Lisa arvustus

Kasutusjuhend

Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2h peale sööki. Peale tuleks juua vett. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele on soovitatav pigistada välja kapsli sisu (lämbumisohu tõttu).

Dr.OHHIRA® probiootikumid sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Samuti sobivad meie vegan probiootikumid allergikutele (piima- ja gluteenivaba).

Kõrvalmõjud

Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus. Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteerige palun oma arstiga.

Koostisosad: melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei ReadeV. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A)S.THERMOPHILUS NBRC 13957; saflooriõli (Carthamus tinctorius L.), merevetikapulber (Lithothamnion calcareum), taimsed õlid (rapsi-, sojauba), emulgaator glütseriini rasvhappe ester, tärklis, paksendaja karrageen, niiskust säilitav aine glütserool, toiduvärv karamell (E150a).

1 kapsel sisaldab: ~1×109  KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 54,2 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 18,6 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri), 8,9 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 7,9 mg MARJAD (hiina taralõngasilm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID.

Hoiatused

Ärge ületage soovitatud annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.