Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kuidas ennetada venitusarme?

Teeme kõigepealt selgeks, mis on venitusarmid ning kuidas ja miks need tekivad? Venitusarmid tekivad naha venimise tagajärjel, nahk võib venida näiteks raseduse ning puberteedi ajal, kui kehakaal tõuseb. Venitusarmid võivad tekkida ka järsu kaalulanguse korral. Naha venimine omakorda tekitab olukorra, kus nahakude ja naha all peituv kollageen saavad vigastada- nii tekivadki venitusarmid. Nende tekkimine on täiesti normaalne nähtus- need võivad olla nahal nii kõhul, reitel kui ka kaenla all. 

[porto_product use_simple=”” id=”28534″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”28527″]
[porto_product column_width=”4″ use_simple=”” id=”22892″]

Venitusarmide tekkimist saab mitmel viisil ennetada ja muuta nende väljanägemine võimalikult märkamatuks, näiteks:

 

  • niisutamine

Kvaliteetsed kehahooldustooted on hea abimees- niisuta oma nahka rikkalike kreemidega, eriti oluline on seda teha just kaalulanguse või -tõusu ajal (näiteks rasedus), sest siis on nahk rohkem hüdreeritud tänu kreemitamisele ning suudab võidelda paremini venimise vastu ja seega ka venitusarmide tekke vastu. Kasuta näiteks Eucerini pH5 rikkalik ihupiima, mis on toodetud eesmärgiga naha vastupanuvõimet suurendada.

  • massaaž

Miks just massaaž? Massaaž aitab parandada vereringet ja seega ka potentsiaalselt viia venitusarmide tekke tõenäosus nii minimaalseks kui võimalik.  

  • laserprotseduurid

Venitusarme täiesti nähtamatuks saada on peaaegu et võimatu ning siinkohal tuleb appi laserprotseduur. Protseduuri eesmärk on naha väljanägemist võimalikult palju parandada ning teha nahk elastseks. Lisaks laserprotseduuridele aitab naha all asuvat kollageeni ning nahakudesid stimuleerida nõelravi.

  • apteegitooted

Kui teised tooted ei paista aitavat, siis tuleks kaaluda apteeki sisse piilumist. Sinu naha sõber on kreem, mis sisaldab retinooli, mis aitab hoida naha elastustaseme kõrgena. Rasedatele ja imetavatele naistele ei ole retinoolisisaldusega kreemid soovituslikud, aga asenduseks on ideaalne kasutada tooteid, mis sisaldavad hüaluroonhapet, mis on pea et sama efektiivne kui retinool võitlemaks venitusarmidega. 

Rääkisime eraldiseisvatest punktidest, mida meeles pidada venitusarmidega võitlemisel, näiteks intensiivne niisutamine. Kindlasti aga ei tohi ära unustada, et väga oluline on ka igapäevane ja õige naha hooldamine. Tooted, millega oma nahka niisutad või koorid, peavad olema kvaliteetsed ning Sinu nahale sobilikud. Iseseisvalt kodus venitusarmidega võitlemisel võid muuta protsessi koduseks spaakogemuseks, kui kasutad kvaliteetse brändi tooteid!

Venitusarmidega võitlemisel võiks Su õhtune spaarutiin näha välja selline:

  1. Pesemas olles kasuta niisutavat dušigeeliga, et nahk saaks juba enne kreemiga niisutamist tunda hoolitsust! Ideaalne toode selleks on Collistari niisutav dušikreem.
  2. Kui oled naha puhtaks teinud, siis koori nahk kehakoorijaga, et eemaldada kehalt surnud rakud ning stimuleerida vereringet. Tänu vereringe paremale tööle muutub nahk elastsemaks ning venitusarmid ei teki enam nii kergesti. 
  3. Pesemast tulles kuivata nahk õrnalt ära ning seejärel on aeg keha niisutamiseks. Kreem, mille valid, peaks olema rikkalik ja intensiivselt niisutav. Ideaalne on, kui kreemi kirjelduses on märgitud, et toodet valmistades on meeles peetud just naha vastupanuvõime tugevdamist ning elastsust. Kasuta HEMPZ Triple Moisture Herbal Whipped Body kreemi, mis on super tugeva, nimelt kolmekordse niisutusega. Samuti aitab HEMPZ’i kehakreem kaitsta ja säilitada naha elastsust muutes naha samal ajal märkimisväärselt siidiseks. Kui kehakreemi käepärast ei ole, siis proovi nahka niisutada näiteks kookosõli ja oliiviõli seguga, mis on ka rikkalikult niisutav.

Venitusarmide teket on võimalik mingil määral ennetada, kuid kindlasti mitte sajaprotsendiliselt. Küll aga on võimalik mõnesid nõuandeid meeles pidades venitusarmide silmapaistvust vähendada. Nahk vajab piisavat niisutust, et hüdreerituna võidelda soovimatute venitusarmidega, seega ära unusta, et niisutamine on kõige olulisem punkt, mida kindlasti ei tohi oma nahahooldusrutiinis vahele jätta, kui proovid venitusarme ennetada või leevendada!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi