Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kuidas oma lõhnaga teistest eristuda?

Fakt on see, et mitte keegi meist ei lõhna teise inimesega samamoodi, seda ka mitte juhul kui te kannate nahal sama parfüümi. Sinu lõhna moodustumisel mängivad väga suurt rolli erinevad tegurid nagu nahatüüp, PH-tase, hormoonid, elustiil, toitumine, hügieen, parfüüm ning kehahooldustooted mida igapäevaselt kasutad.

Üks viis ennast meeldivalt lõhnastada on parfüümid. Parfüümide valik on tänapäeval meeletult suur ning oma signatuurlõhna võib sellest valikust leida igaüks. Nii mitmedki ikoonilised parfüümid on tänapäevalgi müügil ning paljude inimeste jaoks äratuntavad ning aegumatud. Ometi on tekkinud teatud populaarsed parfüümid, mida parem nina võib isegi tänaval kõndides ära tunda.

Selleks, et oma lõhnaga teistest eristuda, on erinevaid viise. Üks faktoritest on juba see, et Sinu keha naturaalne lõhn on igast teisest inimesest niivõrd erinev, et kombineeritult muude toodetega, mida Sa igapäevaselt kasutad, moodustub nagunii teistmoodi lõhn.

 

Kuidas ilma parfüümi kandmata hästi lõhnata?

 

Paljud inimesed hindavad pigem naturaalselt puhast lõhna kui üleliia parfümeeritut. Lisaks ei saa mõningad inimesed parfüümi kanda selle väikeste lõhnaosakeste tõttu, mis võivad hingamisteid ärritada ning põhjustada allergilist köhimist, aevastamist, nohu või silmadest vee jooksmist.

Alates toidust, mida sööd ning joogist, mida jood kuni selleni, millega Sa enda keha pesed ja kui tihti Sa voodipesu vahetad – on palju erinevaid asju, mida Sa saad ära teha, et naturaalselt paremini lõhnata.

 

  • Muuda oma dieeti

Mida puhtam, vähem töödeldud ning värskem on toit, mida sööd, seda parem on Sinu keha naturaalne lõhn. See ei tähenda loomulikult, et peaksid vaid värsket toortoitu sööma. Väikesed muudatused nagu rohkem puu- ja köögivilju ning rohkelt vett päeva jooksul võivad suuri muudatusi tuua.

  • Vaheta voodipesu

Et voodipesu püsiks puhta ning värskena, vaheta seda kord nädalas. Sel juhul ei kogune sinna liialt baktereid, mis ebameeldivat lõhna tekitavad. Pesu pesemisel kasuta meeldivalt naturaalse aroomiga pesuvahendeid. Voodipesule annab pesu järgselt meeldivalt värske aroomi nende õues värske õhu käes kuivatamine.

  • Higista rohkem

Lubades oma kehal vabalt higistada, saad samuti oma keha naturaalset lõhna meeldivamaks muuta. Selleks võid näiteks valida kerge aeroobse treeningu või miks ka mitte saunas higistamise. Kasuta veidi harvem deodorante, mis blokeerivad kaenlaaluse higinäärmeid ning takistavad seeläbi higistamist.

  • Ära unusta regulaarset hügieeni

Üks olulisemaid faktoreid on kindlasti regulaarne hügieen – kogu keha pesemine duši all, hambapesu, kätepesu jne. Oma duši kogemuse saad mõnusamaks muuta näiteks meeldiva aroomiga nahahooldustoodete kasutamisel. Lõhnavate toodete kasutamine võib rääkides naturaalsest keha lõhnast tunduda küll ´reeglite rikkumisena´, kuid lõppkokkuvõttes annavad need Sinu nahale juurde vaid väga kerge aroomi.

 

Parfüümide kombineerimine

 

Parfüümide kombineerimine on põnev ja loominguline lähenemine oma unikaalse lõhna leidmisel. Erinevaid aroome kombineerides proovi jälgida lõhnade perekondi – puidune, aromaatne, magus, lilleline, muskuseline jm. Katseta julgelt erinevate kombinatsioonidega, sest just nii võid leida midagi eriti unikaalset.

Üldjuhul ei sobi omavahel kokku kaks väga tugevat ning suure nootide nimistuga parfüümi. Selle asemel proovi hoopis kombineerida näiteks mõni tugevam lõhn kerge ja muskuselise lõhnaga. See aitab esimest kanda ning seda intensiivistada. Alati kanna esimesena peale tugevam lõhn ning seejärel kihiti kergem parfüüm, et need paremini seguneksid ning üksteist liialt üle ei hakkaks trumpama.

Võid ka kombineerida näiteks lõhnastatud kehakreemi mõne parfüümiga. Siingi annab luua põnevaid kombinatsioone – vanilje-puidu, lilleline-aromaatne, puuviljane-muskuseline jne.

Meeldivalt lõhnamisel eelista alati puhast ja naturaalset aroomi. Regulaarne hügieen annab parima aluse ka juhul, kui soovid sinna lisada oma lemmik parfüümi. Puhta ja naturaalse naha lõhnaga seguneb ka parfüüm paremini ning lõhnab meeldivamalt.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi