Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Näohooldus kodus või salongis!?

Näohooldus protseduurid meie näole on sama vajalikud nagu hammaste pesu. Kui soovime, et meie nahk püsiks kaua nooruslik ja kaunis. Arvan, et peaaegu iga naise üheks suurimaks hirmuks on esimesed kortsukesed näol, mida hakkan aastatega aina juurde ja juurde tulema. Ja sellest ei pääse me tegelikult keegi. Aga mida teha, et seda vananemis protsessi võimalikult palju edasi lükata. 

Tänapäeval on meeletult palju erinevaid näohooldusi, silme ees läheb kirjuks kui hakata otsima kosmeetikut ja valima protseduuri. Ultrahelinäohooldus, igasugused liftingud, vetikamaskid, niisutavad süstid ja neid võibki siia loetlema jääda. Kindlasti on need kõik väga head ja täidavad oma eesmärki. Aga kui tihti meil kõigil oma kiires elutempos on aga kosmeetikut külastada ja neid protseduure nautida. Kosmeetiku juurde peaks ikka jõudma umbes kaks korda kuus, kohapeal umbes kaks tundi kindlasti. Ja kui me leiamegi selle aja kas siis ikkagi sellest kahest korrast kuus aitab.

Aga õnneks on tänapäeval müügil olev kodukosmeetika sama kvaliteetne ja hea nagu salongitooted.

Mida tuleks jälgida näohoolduses igapäevaselt, et tagada kaunis ja särav jume ja lükata kortsukeste teke võimalikult tulevikku?

Näohoolduse alus ning A ja O on näonaha puhastamine. Mitte kunagi ärge minge magama puhastamata näoga. Isegi kui Te olete õhtul nii väsinud, et ei jaksa üleni dušši alla minna, siis võtke vähemalt see paar mintuti, et puhastada oma nägu päeva jooksul sinna kogunenud mustusest ja meigist. Osad ütlevad, et nad ei meigi ennast ja ei pea nägu õhtul puhastama ja samamoodi ja mehed aga võtke vatt ja tõmmake sellega õhtul üle näo, ning teie arvamus muutub!  Ma luban! Näonahale kogunevad ka õhusaaste ja muud kemikaalid mis õhus lendlevad.

Näo puhastamisel kasutavad kõik väga erinevaid asju, osadele meeldib nägu pesta, teised kasutavad puhastavaid näopiimasid või toonikuid. Kõik asjad on head kui need pole nahka väga kuivatavad, põhiline, et nahk puhtaks saaks. Kindlasti peaks valima ka tooted, mis just Teie näonahaga sobiks ka. Kui on punniline nahk siis probleemse naha tooted. Kui kuiv nahk siis just sellisele nahale sobiv näohoolduse.

Kui nahk on puhastatud siis korra nädalas võiks kasutada näonahka koorivaid tooteid. Selleks, et puhastada näonahk lisaks mustusele ka surnud naharakkudele ja pooridest. Täna koorimisele hakkab ka meie nahk kiiremini uuenema ja peened joonekesed kaovad. Meie tootevalikus on selleks väga hea ja õrn näonaha koorija. Sobib igale nahatüübile ja ei ärrita seda. Kuid puhastab põhjalikult ja muudab näonaha säravaks ja siledaks.

Peale koorimist oleks korra nädalas teha näole ka maski. Tänapäeval on see väga lihtsaks tehtud kangasmaskide näol. Võtate maski pakist välja, asetate näole ja kannate seda umbes kolmkümmend minutit. Meie tootevalikust leiate väga palju häid Kore kangasmaske, mis on võitnud ka mitmeid auhindasid.

Peale puhastust, koorimist ja maskitamist peaks hindama ise näonaha olukorda, kui Teil on väga kuiv nahk siis võibolla peaksite veel peale maski kandma näole kreemi. Kuid kreemitamist ärge unustage igapäevaselt. Hommikuti ja õhtuti. Ja valige selleks kindlasti tugevalt niisutav kreem, mis sobib hästi meie kliimasse. Mida niisutatud on Teie näonahk täna kreemitamisele ja maskitamisele, seda vähem tekib kortse ja seda parem on Teie jume.

Seega, saab tänapäeval ka väga edukalt endale ise kodus korraliku näohooldust pakkuda!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi