Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Näomassaaž jade rolleriga ning selle kasulikkus

Jade roller on mugav rullikuga massaaživahend, mida on traditsiooniliselt valmistatud jadeiidi kivimist, kuid mida leiab tänapäeval valmistatuna ka näiteks roosast kvartsist, ametüstist ja muudest poolvääriskivimitest. Kristallide kasutamine nahahoolduses ulatub tuhandete aastate taha ning sai alguse Hiinas, kust pärinevad ka mugavamaks kasutamiseks spetsiaalseks kujuks lihvitud näomassaaži kristallid Gua Sha.

Massaaž jade rolleriga on väga hea vahend naha tervema välimuse heaks ning seejuures väga lõõgastav. Selle mõju on kohene, kuid püsivamaks toimeks peaks seda kasutama järjepidevalt ning sellega kombineerima intensiivselt hooldavaid seerumeid. Loe altpoolt, millised on jade rolleri kasutegurid ning kuidas seda efektiivselt kodutingimustes kasutada!

 

Millised on jade rolleriga masseerimise kasutegurid?

 

  • Aitab kehal ja vaimul lõõgastuda
  • Naha elastsus ja verevarustus paranevad
  • Aitab nahahooldustooteid paremini omastada
  • Näonahk tundub koheselt rohkem trimmis
  • Abistab lümfisüsteemi toksiinidest puhastumisel
  • Vähendab koheselt naha paistetust ja turseid
  • Leevendab lihaspingeid
  • Taandab miimilisi kortsukesi
  • Paneb naha koheselt särama
  • Õigesti tehes aitab ka leevendada peavalusid

 

Kuidas kasutada jade rollerit näomassaažiks?

 

Kui Sa usud poolvääriskivide tervendavasse võimesse, siis võid selle enne kasutamist võõrastest energiatest puhastada näiteks soolaga, suitsuga või päikese käes laadides. Lisaks võiksid Sa tutvuda selle konkreetse poolvääriskivi võimetega, mille oled soetanud, et saada selle võimetest maksimaalne toime. Enne massaaži võid Sa ka välja öelda, mida sellelt tegevuselt ootad- lõõgastust, head õnne, pinguldunud nahka, tervist või säravamat nahkaParim aeg jade rolleriga masseerimiseks on hommikul, kui näol on enim märgatavat paistetust. Mõnusamaks jahutuseks võib rullikut eelnevalt külmikus hoida ning see enne kasutamist sealt välja võtta.

Oluline on nägu enne massaaži puhastada ning kanda nahale seerumit, millel rullik aitab efektiivsemalt Sinu nahka imenduda. Rullikutel on väiksem ning suurem pool, millest väiksem on nina ning silmaümbruse piirkonna jaoks, suurem aga otsaesise, põskede ja lõuajoone jaoks. Kasuta naha rullimiseks mõõdukat tugevust- kindlasti ei tohiks see valus olla ning nahka ei tohiks liigselt tirida.

Lümfisüsteemi efektiivseks puhastumiseks on oluline, et rulliksid nahka seestpoolt väljapoole. Sealjuures järgi masseerides oma näo loomulikke kontuure – lõuajoone ja põskede puhul näiteks altpoolt ülespoole. Lõpetuseks rulli mööda näo ääri allapoole, et lümfisüsteem saaks puhastuda ning sinna kogunenud toksiinid ja vedelikud näost eemalduda.

Pärast rulliku kasutamist puhasta see jooksva vee all ning kuivata Kindlasti ära kasuta poolvääriskivide puhastamiseks kemikaale, kodukeemiat ega piirituse sisaldusega vahendeid. Samuti ära kasuta kunagi sellel poleerivaid vahendeid, mis võivad kahjustada kivimi pinda ning nende toimet.

Jade rolleriga võib masseerida kasvõi iga hommik või paar korda nädalas. Massaaž rullikuga on õigesti tehes õrn ja väga efektiivne ning ei põhjusta nahale ärritusi ega kortsukesi.

Jade roller roosa kvarts – roosa kvarts vastab metafüüsiliselt südame tšakrale. armastuse- ja energiakeskusele.  See on üks kaunemaid tervendava toimega poolvääriskive, leevendades ärevust ning suurendades õnnetunnet.
Jade roller on väga kasutusmugav massaaživahend, mille võiksid oma näohoolduse rutiini lisada. Selle kasutamine on lisaks nähtavatele kasuteguritele nahal veel füüsiline ja vaimne lõõgastus ning stressi leevenemine. Rullikut võib kasutada kasvõi iga hommik või paar korda nädalas. Oluline on olla järjepidev – sel juhul on ka tulemused püsivamad.
All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi