Jade roller roosa kvarts – noorendav ja trimmiv näomasseerija

22.00 (sis. KM)

Jade roller roosa kvarts on üks parim näomasseerija. Roosa kvarts kivim aitab noorendada ja trimmida teie näonahka meeldiva masseerimisega.

Saadavus: Laost otsas Tootekood: ISM017 Brand:

Kirjeldus

Jade roller roosa kvarts näomasseerija

Jade roller roosa kvarts näoroller on uskumatu vahend sisemise ja välimise ilu jaoks. Näo rullimine on lõõgastav ja vähendab stressi. Samuti aitab jade roller parandada nahaelastsust ning verevarustust. See on olnud 7. sajandist saadik ilurituaal Hiinas, mis noorendab ja trimmib näonahka. Näo masseerimine roosast kvartsist rolleriga aitab näol paremini vastu võtta vitamiine ja muid näohoolduseks mõeldud seerumeid nagu näiteks hüaluroonhapet.

Füüsiliselt aitab jade roller õrna näomassaaži abil muuta naha välimust, aitab kaasa lümfisüsteemile, mis on organismi olulisim ja suurem mürkidest puhastav süsteem. Metafüüsiliselt vastab roosa kvarts südame tšakrale, armastuse ja energiakeskusele.

Roosa kvarts on üks kaunimaid tervendavaid vääriskive. See aitab leevendada pingeid ja stressi kehas, rahustab ärevust ning suurendab eneserahu, mis on oluline sileda ning noore naha puhul. Roosat kvartsi peetakse armastuse ja harmoonia kristalliks, ta aitab sul end emotsionaalselt vabastada ja rahustada, tuua õnnetunnet, romantilisi tundeid ja sensuaalsust. Roosa kvartsiga parandatakse muuhulgas ka armukadedust ja viljatust.

Roosast kvartsist näomasseerija on eelkõige mõeldud kasutamiseks koos mõne seerumiga. Kõige paremini toimivad c vitamiiniga seerumid ning hüaluroonhape. Samuti on komplektis ka lapik roosa kvarts kivi, millega nägu masseerida, et õli, seerum või kreem paremini imenduks. Lugege teksti lõpust täpsemalt.

Jade roller roosa kvarts aitab sul:

 • Parandada naha elastsust
 • Vähendada paistetust ja peeneid jooni
 • Rahustada näo lihaste pingeid
 • Paremini seerumeid/kreeme vastu võtta

Ettevalmistus

Kui usute poolvääriskivide tervendavasse võimesse, siis enne roosa kvarts näorolleri kasutamist puhastage see. Enne, kui te hakkate rollerit kasutama, võite selle puhastada negatiivsest ja võõrast energiast ning seeläbi teete selle enda omaks. Esmalt puhastage roller pehme niiske lapiga tolmust ja pindmisest mustusest. Seejärel valmistage (soovitavalt klaasist) kaussi meresoolast veelahus. Sool on väga tugev energeetiline puhastaja ja tõmbab välja negatiivse energia.

Kastke jade roller roosa kvarts mõneks hetkeks külma meresoolaga segatud vette, ärge jätke teda vette ligunema. Seejärel loputage roosast kvartsist roller külma voolava vee all ning kuivatage pehme kuiva lapiga, et sool ei jääks rolleri vahele ega pinnale. Kui soolakristallid jäävad pinnale või rolleri vahele, siis need võivad tekitada kahjustusi. Soolvesi tuleb tualetist alla lasta, et sellega eemaldatud halb energia liiguks teie kodust võimalikult kaugele. Võimalusel pange roller päikese kätte laadima, piisab paarist tunnist, aga võib olla ka terve päeva. Samuti võite panna roosa kvarts rolleri laadima kuuvalguse kätte.

Kui roosa kvarts jade roller on puhastatud ning laetud võtke see kätte, sulgege silmad ja tunnetage seda enda käes. Võite asetada rolleri ka oma südamele või otsmikule, kolmanda silma kohale. Kujutage ilusat valgust ümber rolleri ja saatke mõttes talle valgust, armastust ja positiivset energiat. Seejärel võtke näomasseerija enda kätte ning öelge välja, mida te soovite, et roosa kvarts teiega teeks. Näiteks: rahustab, parandab verevarustust, silub nahka, vähendab kortse, suurendab eluenergiat, toob head õnne, tervist ja kaitseb. Oluline on, et te saadate ja panete kivile need soovid, mis kivil on võimalik täita. Vaata eespool toodud infot jade roller roosa kvarts kivimi kohta.

Seejärel on jade roller näomasseerija teie oma ja valmis kasutamiseks. Edaspidi on soovitav pärast kasutust pesta samuti voolava käesooja vee all, korra kuus panna päikese kätte laadima ning kui te kasutate kivi mitmekesi või teete sellega ka teistele massaaži, siis on soovitav soolaga puhastamise protseduuri teostada ühel korral kuus. Kui kasutate ise ja oma pere ringis siis vastavalt tundele korrake soolaga puhastamise protseduuri. Pärast pesemist kuivatage roller alati hoolikalt pehme kuiva lapiga.

NB! Puhastamiseks mitte kasutada kemikaale, kodukeemiat ega ka piiritust sisaldavaid tooteid, samuti ei või kasutada poleerimiseks mõeldud vahendeid, need kahjustavad kivimit ja metalli.

Jade roller roosast kvartsist – kasutusjuhend

Jade rollerit võite kasutada puhtal kuival nahal või siis kasutades keha- või näo kreeme/seerumeid. Seda parem on rolleri mõju nahale! Võite kasutada, kas hommikul või õhtul enne magamaminekut, et kreem või seerum imenduks paremini. Võib kasutada iga päev. Näomassaaži aeg on ca 5-10 min. Rolleriga rullitakse kergelt üle ühes kohas 2-3 korda, mitte vajutades ega survet avaldades, kasutades rullikut nii, et masseerib ainult tema enda raskus.

Väike nipp – kui hoiate puhast rollerit külmkapis on sellega masseerimine mõnusalt jahutav näiteks peojärgsel päeval tursete alandamiseks näol.

Alustame rullimist:

Puhastage korralikult nägu. Kandke näonahale kreemi, näoõli või seerumit.

Alustage alati rullimist kaelapiirkonnast üles poole. See tekitab niiöelda näonahka tõstva efekti.

Kael: Kasutage suuremat rulli. Rullige piki lõuajoont alustades lõua keskelt liikudes kuni kõrvadeni. Seejärel rullige piki lõuajoont vertikaalselt ülesse üle põskede. Rullige mööda kaela alustades lõua alt keskelt ja liikudes rangluu suunas. Liikuge eest taha poole kõrvade suunas ja rullige kõrva tagant juukse piirist kuni lõuani ja kaela tagant juuksepiirist. Kaela võib rullida üles alla, tehes edasi-tagasi rullimisi. Rullige suurema rulliga dekolteed liikudes keskelt väljapoole nö mööda ribisid alt ülesse.

Põsed: Kasutage suuremat rulli. Rullige kergete liigutustega liikudes nina suunast kerge kaarega otsmiku suunas. Suunurkadest ülesse ja lõua keskelt kaarega üle põskede otsmiku suunas kuni otsmikuni. Alustades lõua keskelt rullige lõuajoonest kaarega mööda lõuajoont kuni kõrvadeni.

Silmad: Kasutage väiksemat rulli. Kui silmad on turses, asetage rullik paariks minutiks külma kraanivette ja rullige siis silmaaluseid jahedama rulliga (4-6 korda), alustades alati silma sisenurgast, nina juurest, ning liikudes välisnurka. Rullige kergete liigutustega piki kulmukaart alustades keskelt ja liikudes oimukoha suunas. Seejärel väikeste liigutustega vertikaalselt mööda kulmu alustades samuti keskel ja liikudes oimukoha suunas. Rullige õrnalt silmalaugusid alustades silma sisenurkadest.

Otsmik: Kasutage suuremat rulli. Alustage sellega liikumist otsmiku keskelt juuksepiirist kuni oimukohani. Korrake rullimist sarnaselt tervel otsmikul kuni kulmudeni. Masseerides ühte piirkonda 6-9 korda.

Huuled: Kasutage väiksemat rulli ning rullige üla- ja alahuult keskelt välisnurkadesse. Samamoodi rullige ka huule pealt, nina alt.

Nina: Kasutage väiksemat rulli. Rullige väikese rulliga mööda ninaselga, seejärel kahelt poolt nina servadest. Kui teil on nohu, siis soojendage rulli kraanisooja (maksimaalselt 60C) veega, hoides rullikut ca 3-5 min soojas vees. Seejärel rullige sooja rulliga põskkoobaste pealt, nina kõrvalt, kas suurema või väiksema rulliga, sõltub kuidas teil on mugavam. Soe massaaž kiirendab paranemist.

Pärast kasutamist puhastage rull jooksva vee all ning kuivatage.

Samuti olete Te endale saanud ka roosast kvartsist lapiku kivi millega teha massaaži ning aidata kreemidel, õlil või seerumil paremini imenduda. Puhastage nägu, kandke näole kreem, õli või seerum. Kivi kumerama poolega hakake nägu masseerima samuti alt üles. Igal piirkonnal tehke 10 tõmmet.

15 arvustust tootele Jade roller roosa kvarts – noorendav ja trimmiv näomasseerija

 1. 5 / 5

  Liina L

  Nii mõnus! Kõik said jõulukingiks:)
  Masseerin samuti kõik kreemid ja seerumid sellega sisse. Seisab niisama vannitoas aga ikka on jahe.

 2. 5 / 5

  Hannah

  Kõik kreemid olen mitu kuud sellega sisse masseerinud hommikul ja õhtul ning tõesti on näonahk paremas seisus. Nüüd tulin siia tagasi, et emale ka osta.
  Mulle soovitas seda kosmeetik!

 3. 5 / 5

  Tiina

  Väga kaunis asi ja meeldiv kasutada! Võrdluses soodsama analoogse tootega ka kvaliteetne. Julgen teistele ka soovitada 🙂

 4. 5 / 5

  Katre P

  Pakk oli nii kiiresti kohal, üks õhtu tellisin, järgmine päev juba automaadis.
  Roller nii ilus😊

 5. 5 / 5

  Janza

  Need rullikud teevad imesid🤩

 6. 5 / 5

  Janne Käbi

  Mu lemmik!:)

 7. 5 / 5

  Liina Maria

  Lemmikud! Järjest tellin ja kingin kõigile ja kõik nii rahul!:)

 8. 5 / 5

  Margaretta

  Lugesin siit soovitust kuidas hoida rollerit külmkapis. Nüüdseks saanud rutiin igal hommikul rullin külma rolleriga silmaalused ja näonaha üle koos seerumiga.
  Väga mõnus ja turseid vähendav!

 9. 5 / 5

  Silvia

  Väga ilus ja naiselik! Kaunistab vannituba. Kuna ma näokreeme ei kasuta siis hoian rollerit korda-mööda külma ja kuuma vee all ja siis rullin nägu hommikuti ja õhtuti. Paneb mõnusalt energia tööle!
  Päikest!

 10. 5 / 5

  Kersti K

  olen sõltlane! Kõik kreemid masseerin sellega sisse ja peale rolleri kasutamist on mul piltide pealt võrreldes märgatavalt väiksemaks jäänud silma alused kotid!

 11. 5 / 5

  Milena Miina

  Nii kaunis, nagu ehe kapil. Ja tõesti, proovisin ka külmkapis hoida ja siis silmi teha, tõesti vähendab turseid märgatavalt! Muidu masseerin kreemi sisse õhtuti!
  Aitäh! Pakk tuli ka kiiresti

 12. 5 / 5

  Soovitan!

  Väga kaunid ja hea toode! Hoian külmkapis ja rullin igal hommikul 5-10 minutit, oleneb kuidas jõuan.
  Soovitan!

 13. 5 / 5

  Mari

  Nii ilusad ja nii hea kingiidee! Rullin iga õhtu kreemi sisse sellega.
  Aitäh!

 14. 5 / 5

  Katheriin

  Nii ilusad ja naiselikud! Tellisin parimatele sõbrannadele jõulukingiks!:)

 15. 5 / 5

  Katariina K

  Soovitan hoida külmkapis rollerit ja hommikuti kreem sisse rullida sellega, äratab näonaha ja alandab turset!


Lisa arvustus

Kasutusjuhend on tootekirjelduse lõpus kirjas.

Sulle võib meeldida ka…