Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

eucerin dušiõli

Eucerin dušiõli pH5, 200ml

12.90

Lisa korvi

,

Eucerin dušiõli pH5, 200ml

,

Eucerin dušiõli pH5, 200ml

12.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Dušiõli igapäevaseks tundliku naha hoolduseks.

Terve nahk on organismi esimene ja parim kaitsevahend kaitsmiseks väliste tegurite eest. Nahk moodustab kaitsva barjääri, mis säilitab niiskuse ja kaitseb ärrituse eest. Kui barjäärifunktsioon on kahjustatud, võib nahk kergesti muutuda tundlikuks ja kuivaks.

Kuiva ja tundlikku nahka ärritavad kergesti mitmed keskkonnategurid, mistõttu see muutub veelgi tundlikumaks. Nahatundlikkuse leevendamiseks ei piisa vaid õrnadest pesuvahenditest.

Õli baasil toodetud pesemisvahendit Eucerin pH 5 on täiustatud eriti õrnade pindaktiivsete ainetega ja see on spetsiaalselt kohandatud kuivale, tundlikule nahale. Eucerinil on ainulaadne naha optimaalset pH tasakaalu tagav süsteem, mis kaitseb naha loomulikke kaitsemehhanisme ja tugevdab vastupidavust.

Looduslikke toitvaid õlisid sisaldav pesemisvahend taastab naha lipiidid, toidab nahka, annab sellele siidise pehmuse ja hoiab ära selle kuivamise ka sagedase pesemise korral. Saate valida õli baasil pesemisvahendi õrna aroomiga või sellise, mis ei sisalda lõhnaaineid.

Kliinilised ja dermatoloogilised uuringud

Uuringud näitavad, et pH5 dušiõli on õrnale ja tundlikule nahale sobiv õrnatoimeline, kuid tõhus igapäevane pesemisvahend.


Hinnangud (1)

5 stars
1
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0
5.00
1 Arvustused
Lisa arvustus

1 Arvustused

Evelin P
2 päeva ago
Pakk jõudis minuni päevaga! Ainult seda kasutan keha pestes!

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi