Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

eucerin_ph5_kätekreem_75ml

Eucerin pH5 kätekreem kuivale ja tundlikule nahale 75ml

9.90

Lisa korvi

,

Eucerin pH5 kätekreem kuivale ja tundlikule nahale 75ml

,

Eucerin pH5 kätekreem kuivale ja tundlikule nahale 75ml

9.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Kuiva ja tundlikku nahka ärritavad kergesti mitmed keskkonnategurid, näiteks sage pesemine, temperatuurikõikumine ning ilmastikuolud, mistõttu see muutub veelgi tundlikumaks. Nahatundlikkuse leevendamiseks ei piisa vaid naha kergest niisutamisest.

Eucerini sarja pH5 kätekreem on välja töötatud just selleks, et suurendada kuiva ja tundliku käenaha vastupanuvõimet ning ennetada nahakuivust. Sel Eucerini tootel on erilaadne pH-d tasakaalustav mõju tänu sidrunhappest saadud tsitraatpuhvrile, mis taastab naha optimaalse pH ja aitab seda säilitada.

Naha kaitsev happeline ehk hüdrolipiidne kiht on vaid kergelt happeline. On tähtis, et selle pH oleks vahemikus 5,4–5,9, sest siis aktiveeruvad kaitsvad ensüümid, mis reguleerivad bakterite kasvu ja soodustavad surnud naharakkude irdumist. Tundliku naha korral ei ole see kiht enam happeline, mistõttu on naha loomulik kaitsevõime häiritud. Tsitraadi puhverlahus pH-ga 5 aitab taastada ja säilitada naha loomulikku pH-d, toetades ensüümide aktiveerumist ja naha kaitsmist ärritajate eest.

Lisaks kuulub kreemi koostisesse toimeaine dekspantenool, mis on tuntud taastava ja haavade paranemist soodustava toime poolest. Pantoteenhappest (B5-vitamiin) saadav dekspantenool on väga tugev niisutaja. See parandab naha pealiskihtide niiskussisaldust ja aitab vähendada transepidermaalset veekadu. Dekspantenool hoiab naha pehme ja elastse. See tugevdab naha loomulikke kaitsemehhanisme ja vähendab tundlikkust. Samuti ergutab see nahka uuenema ja taastuma. On tõestatud, et korrapärasel kasutamisel leevendab dekspantenool tuntavalt nahaärrituse sümptomeid, näiteks kuivust, karedust, ketendust ja punetust.

Koostises veel sisalduv Glütseriin ehk glütserool on niiskusesäilitaja ehk aitab nahas vett siduda ja talletada. Glütseriin on väga tõhusa niisutava toimega – silub kuiva nahka ning tagab sellele pikaajalise kaitse ja hoolduse. Glütserool on värvitu, lõhnatu ja mittetoksiline ühend.

Kätekreem aitab vähendada niiskuskadu, kaitseb nahka ärrituste eest ja aitab haavadel paraneda. Kasuta nii sageli, kui vaja, et käed püsiksid pehmed ja siledad.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi