Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

armani gioisa ocean

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

52.90

Lisa korvi

,

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

,

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

Normal size:

  • 100ml
  • 50ml
  • 30ml

52.9089.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Ocean di Gioia, naiselik lõhn Giorgio Armanilt on austusavaldus jõudu andvale ja mitmekülgsele sinisele avarusele. Algselt annab oma pritsmetega energialaengu Ocean di Gioia mahlakas kooslus pirnist ja tsitusest. Kristalne bukett vesijasmiinist, maikellukesest ja roosist tekitavad südames tänapäevast jõuduandvat soolavee sensatsiooni. Struktuuri andvaks sillaks jääb elav rada sõltuvust tekitavate puiste santali noontide ja muskusega. Loodusvormidest inspireeritud kumerustega on puhas ja orgaaniline pudelikujundus modernne väljendus Giorgio Armanile olulisest elegantsist, viidates teda inspireeriva kaasaegse ja autentse naiselikkuse otsingutele. Ocean di Gioia on loodud elavale, loomulikule ja pimestavale naisele, kes on iseendaga harmoonias.

PIRN JA TSITRUSELISED. Mahlane ja modernne pirn koosmõjus elujõulise tsitruse ja roheliste nootidega loovad särava, taimse ja puuviljadest pakatava sensatsiooni.
VESIJASMIIN JA LILLEBUKETT. Kristalne jasmiin lisab särava kroonlehtede efekti ning toob esile rohelisi noote ja puuviljade parimaid jooni. Naiselik ja väljapeetud lillebukett toob välja soolase omapära ning lisab päikeselise sõltuvustekitava tunde.
SANDLIPUU JA MUSKUS. Õrna muskuse kõrval lisab kreemikas sandlipuu sügavust ja rahulolu, et luua elujõust pakatav kooskõla.


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi