Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

goldwell_ds_men_anti-dandruff_shampoo_300ml

Goldwell Men Anti Dandruff Kõõmavastane šampoon meestele 300ml

9.90

Lisa korvi

, ,

Goldwell Men Anti Dandruff Kõõmavastane šampoon meestele 300ml

, ,

Goldwell Men Anti Dandruff Kõõmavastane šampoon meestele 300ml

8.00 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Kõõmavastane šampoon meestele sobib nii kuivadele kui ka normaalsetele juustele. Puhastab õrnalt juuksed ja peanaha. Eemaldab koheselt kõõma. Regulaarsel kasutamisel tasakaalustab peanahka ja hoiab ära ketenduse taastekkimist. Tulemuseks tugevamad, tervemad ja kõõmavabad juuksed.

Sisaldab tugevdavat Recharge Complexi, guaraanat, kofeiini ja Instant Microfluid tehnoloogiat.

Toode sisaldab ka veidi mentooli ning annab peanahale jahutava ning värskendava toime, et rahustada ärritunud peanahka.

Mis on kõõm?

Kõõmaks nimetatakse peanaha pinnal olevaid surnud naharakkude kogumikke, mis ilmuvad juuste vahele valgete helvestena. Sellised kogumikud on peanaha rakkude loomuliku ringluse tulemus, kuid kõõma all kannatajatel on see protsess kiirem ning rakke eraldub rohkem.

Kõõm võib olla kas rasune või kuiv. Rasune kõõm esineb peanahal laiguti ning tihtipeale kaasneb sellega ka sügelus. Rasususe tõttu kleepub kõõm juuste külge ja sellega võib kaasneda ka juuste väljalangemine. Kuiv kõõm esineb hooajaliselt, näiteks talvel, ja selle puhul võivad peanahale tekkida punetus või lõhed. Kõõm tekib siis, kui peanaha mikrofloora on tasakaalust väljas ja peanaha rakkude pooldumise protsess on kiirenenud. Selle põhjuseks võivad olla hormonaalsed muutused, vale toitumine (palju loomseid rasvu) või stress. Samuti üldine saastatus ning valede hooldusainete kasutamine – kõik need mõjutavad naha kudede uuenemise rütmi.

Juhul kui kannatate kõõma käes pikemat aega või sellega kaasnevad ka muud nahaärritused tuleks kindlasti nõu pidada ka arstiga. Vahel on tegemist eraldi nahahaigustega või allergiliste reaktsioonidega mille vastu kõõmavastase šampooniga pole mõtet võidelda.

Kui siiski tegemist tavapärase hooajast tingitud kõõmaga, on Goldwelli kõõmavastane šampoon kindlasti abiks ning annab kiire tulemuse, meeldiva ja värske enesetunde ning taastab teie enesekindluse.

Võimaluse korral soovitame loobuda igapäevastest viimistlusvahendite kasutamisest, mis samuti võib ärritada peanahka ning mille jäägid kogunevad just peanahale, tekitades soovimatut kõõma ja ärritustunnet.

Üheks viimasel ajal populaarseks saanud tooteks on just erinevad kuivšampoonid mis ladestuvad märkamatult meie peanahale ning ummistavad pikas perspektiivis juuksejuuri vältides hapniku ja toitainete pääsemist peanahale. Raskematel juhtudel võib tekkida ka juuste väljalangemine.

 


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search