Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Nurme eukalyptus eeterlik õli 10ml

Nurme Eukalüpti eeterlik õli 10ml

6.25

Lisa korvi

, , , ,

Nurme Eukalüpti eeterlik õli 10ml

, , , ,

Nurme Eukalüpti eeterlik õli 10ml

6.25 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Eukalüptiõli on rahvameditsiinis hinnatud järgmiste omaduste tõttu: aitab haavadel kiiresti ja edukalt paraneda, pakub leevendust nohu ja köha korral, aitab leevendada külmetushaigustest tulenevaid sümptomeid, hingamisteede vaevuste puhul aitab paari tilga õli rinnale masseerimine (rahustab ärritunud kurku ja aitab rohkem hapnikku kopsudesse viia), annab energiat ja kõrvaldab kurnatustunde ning taaselustab vaimu, aitab kaasa vaimsele tegevusele (sh aitab keskenduda õppimisel), leevendab lihaspingeid, laialt kasutatav suuhügieenis, aitab erinevate nahaprobleemide korral.

Eukalüpt eeterlik õli üks tugevamaid ning samas ka kõige laiema toimespektriga õli. Eriti just talvehooajal on see tõhus hingamisteede haiguste korral, leevendades köha ja nohu ning peletades tõhusalt ka tugevat peavalu. Loe lisaks eeterlike õlide tervendavatest võimalustest SIIT!

PANE TÄHELE: Eukalüpti eeterlik õli on suure tsineooli sisaldusega ning seetõttu tuleb selle kasutamisse imikutel ja väikelastel suhtuda ettevaatlikkusega. Väikestes kogustes difuuseriga õhku pihustamine on lubatud, kuid enne tuleb veenduda selle ohutuses ( et poleks allergiaid, astmat või muid sellelaadseid vaevusi, mis võiksid õlide difuseerimisel esile kutsuda hingamisteede reaktsioone).


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi