Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

woodwick black cherry

WoodWick Black Cherry Lõhnaküünal 464g

32.90

Lisa korvi

,

WoodWick Black Cherry Lõhnaküünal 464g

,

WoodWick Black Cherry Lõhnaküünal 464g

32.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Aromaatne lõhnaküünal musta kirsi eksootiliste ürtide ja ekstraktidega.

Küünal on valmistatud sojavahast mis on segatud kontsentreeritud lõhnaainetega tekitades põlemisel aeglase ning kauni leegi. Sellel Ellipse tüüpi küünlal on veel eriline piki küünalt pikalt jooksev puidust taht mis sisaldab patenteeritud looduslikku puitu, mis annab pehmelt praksuva heliga rahustavalt tantsiskleva leegi. Woodwicki hoolega valitud aroomid küünaldes annavad eriti kauakestva ja intensiivse tulemuse.

Küünlal on eriline puidust kaan, mida saab kasutada ka kuumakindla alusena või sulgedes kaanega põleva küünla kustutab suitsemisvabalt leegi.  Kaunist ning dekoratiivset klaaspurki on võimalik ka hiljem taaskasutada.

Tänu kõrge kvaliteediga sojavahale ei lähe see nii kuumaks, et see põletaks. Samuti saab vaha käte vahel hõõrudes täiesti ära sulatada.

Vahel võivad tekkida WoodWicki küünla ja klaasi vahele õhumulle. See on seetõttu nii, et sojavaha on temperatuurimuutustele tundlikum kui muud vahad ja seetõttu võib see kahaneda, põhjustades õhumulle. See ei ole praak ning see ei mõjuta küünla kvaliteeti ega kasutust.

WoodWick küünlad vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Hoiatus! Ära jäta põlevat küünalt järelvalveta! Hoia eemal kergestisüttivatest asjadest ning koduloomade ja väikeste laste haardeulatusest väljas! Aseta põlev küünal kuumakindlale alusele! Küünalt põletades kasuta seda piisavalt kaua et vaha sulaks vedelaks ka klaasi äärealalt.


Lisainfo


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi