Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Nurme Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga 100ml

9.50

Lisa korvi

, , , ,

Nurme Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga 100ml

, , , ,

Nurme Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga 100ml

9.50 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Pehmendav kätepuhastusvahend rohemündi ja rosmariiniga.

Enda hügieeni eest hoolitsemiseks peaks olema sinu esmane valik käte pesemine sooja vee ja seebiga, tehes seda vähemalt 20-30 sekundi vältel. Mida aga teha olukorras, kui vett ega seepi pole käepärast? Näiteks olles autosõidul või just väljudes poest. Või hoopis lennureisil? Sa ju tead, millisesse ohtu mittesanitaarselt hooldatud käed sind ja sinu pere panevad?

Käte tihe puhastamine alkoholiga võib olla kätele väga kurnav ja kuivatav. Ilmselt pole eestlast, kes seda sõna otseses mõttes omal nahal tundnud poleks. Just sellest tulenevalt võttis Nurme naiskond nõuks töötada välja selline kätepuhastusvahend, mis oleks nahale sõbralik. Puhastaks ja pehmendaks nahka samaaaegselt.

Alkoholi sisaldus 80%, taimne glütseriin ja Pro Vitamin B5 garanteerivad täieliku hügieeni ja käte pehmuse. Ütleme ausalt, et tunne on nagu oleks käsi kreemitanud, aga ilma selle esialgse kleepuva ja rasvase tundeta. Kui sa seni hoidsid ühes taskus kätepuhastusvahendit ja teises kreemi, siis see pole enam vajalik. Nurme kätepuhastusvahend ei kuivata sinu nahka. Päriselt!

Et käte puhtana hoidmine oleks elamus ja kutsuks seda tihedamini tegema, on Nurme kätepuhsatusvahendisse lisatud ka jumalikult lõhnavad looduslikud eererlikud õlid. Pärast seda, kui alkohol on aurustunud ja teinud oma töö, pääsevad lendu imelised aroomid, mis jätavad kätele hea lõhna ja panevad sind soovima seda uuesti ja uuesti nautima. Nurme püsikautajad juba teavad, millest me räägime.


Ratings & Reviews (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi