Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Pierrot Gingivitis Hambahari tundlikele igemetele Extra Soft

2.90

Lisa korvi

,

Pierrot Gingivitis Hambahari tundlikele igemetele Extra Soft

,

Pierrot Gingivitis Hambahari tundlikele igemetele Extra Soft

Normal size:

  • roosa
  • oranz
  • roheline
  • sinine

2.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Pierrot Gingivitis Hambaharjal on ekstra pehmed harjased, mis puhastavad õrnalt ja pehmelt hambad ilma igemeid ärritamata. Sobib hästi kui vaevled tundlike igemetega või on tekkinud igemepõletik. Laineline harjas puhastab tõhusalt hambad, ergonoomiline kummielementidega käepide on mugav kasutada. Toode on saadaval neljas värvitoonis. Hambarajaga on kaasas ka tugevast plastikust mugav ümbris hambaharja peale, et saaksid hügieeniliselt hambaharja hoiustada või kaasas kanda.

Mis on gingiviit?

Gingiviit ehk igemepõletik on hammast ümbritseva igeme põletikuline protsess. See tekib hambakatu kogunemisest igemeäärde. Üldiselt avaldub igemepõletik igemete valulikkusega, punetuse ja veritsusega. Samuti võib ige minna tursesse mille tulemusena võib igemetasku sügavus suureneda. Gingiviiti esineb põhiliselt lastel ja noortel inimestel, kõrvuti hambakaariesega ka piimahammastel, kui lapse suuhügieen on kestvalt halb. Alla kuueaastastel lastel on gingiviiti harva, hiljem esinemissagedus järk-järgult suureneb, kuni puberteedieani. Puberteedieas mõjutavad gingiviidi teket ka hormonaalsed muutused organismis.
Erinevalt täiskasvanutest progresseerub lastel gingiviit harva parodontiidiks, kuigi põletiku tunnuseid võib täheldada enamusel lastest ning nende suuhügieen ei ole tavaliselt hea, sest neil on kudede kaitsemehhanismid veel hästi väljendunud.

Kvaliteetse suuhügieeni korral taandub põletik harilikult 5 päeva jooksul ning ige saab tagasi oma normaalse kuju ja heleroosa värvi.


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi