Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

pierrot hambaniit

Pierrot hambaniit/ hambavahede puhastaja 30tk

2.99

Lisa korvi

,

Pierrot hambaniit/ hambavahede puhastaja 30tk

,

Pierrot hambaniit/ hambavahede puhastaja 30tk

2.99 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Mõeldud hambavahede puhastamise hõlbustamiseks. Pierrot hambaniidi abil on teil lihtsam jõuda raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse. Mugav käes hoida ja ulatub kaugemale kui tavaline hambaniit. Teist otsa saab kasutada hambaorgina.

Miks kasutada hambaniiti?

Suu tervise igapäevases rutiinis soovitatakse teil alates 12. eluaastast lisaks harjamisele kasutada ka hambaniiti, et puhastada hammaste vahed.

Mõnel inimesel ei pruugi hammaste vahel olla piisavalt suuri vahesid, et sinna jõuaks hambahari, mistõttu võib hambaniit olla kasulik alternatiiv.

Kuidas kasutada hambaniiti?

Hambaniit on õhuke ja pehme niit.  Ärge olge hambaniidiga liiga agressiivne, võite oma igemeid kahjustada. Hambaniidi peamine tegevus on hamba kindel, kuid õrn kraapimine ülevalt alla.

Mõnedel inimestel on harjumus kõigepealt hambaid pesta hambaharjaga ja seejärel hambaniiti kasutada. Siiski on üldiselt soovitatav esmalt hambaniidiga puhastada ja seejärel hambaid pesta. Hambaniidi kasutamine aitab vabastada hammaste vahele kleepunud toitu ja kattu, samal ajal kui harjamine eemaldab need osakesed suust. Kui sa kõigepealt aga harjad ja pärast seda kasutad hambaniiti, jääb toit ja katt suhu järgmise harjamiseni. Sellisel juhul peaks peale niiditamist veel korra hambad harjaga üle käima.

Hammaste eest hoolitsemine ei võitle mitte ainult halva hingeõhu vastu, vaid aitab ka ära hoida suuõõne ja igemehaigusi.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi