Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

vichy mineralisante

Vichy EAU Thermale mineraalidega termiline vesi

10.90

Lisa korvi

, ,

Vichy EAU Thermale mineraalidega termiline vesi

, ,

Vichy EAU Thermale mineraalidega termiline vesi

Normal size:

  • 150ml
  • 300ml

10.9015.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Stimuleerib epidermise rakkude uuenemist, tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet, vähendab ärritusi, rahustab ja värskendab tundlikku nahka. Vichy termaalvesi, mis jõuab meieni sügavaimatest vulkaanilistest kihtidest, saab looduslikult 17 tüüpi mineraale, 13 tüüpi mikroelemente (<5 g/l) ja omandab ainulaadseid, nahka tugevdavaid ja rahustavaid omadusi. Nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja vastupidavamaks negatiivsete keskkonnamõjude suhtes.
Inimene ei saa Vichy termaalvee koostist kunstlikult luua.
100% puhas Lucase termaalvesi. Lõhnatu, ei sisalda säilitusaineid.

Vichy mineraliseeriv termiline vesi sünnib Prantsuse vulkaanides ja liigub kuni 4000 meetri sügavusele, enne kui see kuumutatakse temperatuurini 140C ja tõuseb pinnale. Tuhande aasta pikkuse teekonna jooksul neelab see 15 mineraali, mis annavad veele jõudu. 11 testi ja viie kliinilise uuringu abil on kliiniliselt tõestatud, et Vichy mineraliseeriv termiline vesi tugevdab naha barjäärifunktsiooni ja aitab kiirendada naharakkude uuenemist. See aitab leevendada väliste agressoritega kokku puutunud naha tunnet ja jätab selle terve ja hõõguvana. 100% puhas looduslik toimeaine, hüpoallergeenne, lõhnavaba, säilitusaineteta.

Võib kasutada nii enne meiki naha niisutamiseks kui ka päeva jooksul meigi värskendamiseks. Sobib samuti päevitunud naha, mähkmepiirkonna  ja raseerimisjärgse ärrituste vähendamiseks.


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi