Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hakka ise hammaste valgendus teenust pakkuma!

Pakume  võimalust hakata ise hammaste valgendus teenust pakkuma. Sobib lisateenusena ilusalongidesse , kosmeetiku kabinettidesse või kui sulle pakub huvi ilumaailm ja ei tea kust alustada, siis hammaste valgendust on hea teenus millega alustada. 

Teenuse pakkumiseks ei lähe vaja palju ruumi või kalleid vahendeid. Stardikomplekti saate osta meie käest. See sisaldab valgendamiseks vaja minevat led-lampi, kümnele kliendile mõeldud valgenduskomplekti ja koolitust. Ise peaksite muretsema mugava tooli või, kui on olemas reguleeritav kosmeetiku laud siis see sobib ideaalselt. 

Protseduuri ei ole mugav teha täiesti lamavas asendis, ega ka sirge seljaga istudes. Kuna siis on kliendil ebamugav protseduuri ajal neelata. Pool istuv asend on kõige mugavam. Osad meie kliendid kasutavad kosmeetikulaudasid, osad on leidnud suured mugavad tugidoolid kus saab mugavalt lebada ja osadel on kasutusel lausa kotttoolid. 

Samuti läheks vaja, et  ruumis või selle lähedal oleks vesi. Kuna protseduuri teostatakse 3×20 minutit ja vahepeal peab klient suud loputama. Meil on ka ilutegijaid kes kasutavad sellist süsteemi, et ruumis on olemas puhas vesi ja klient saab suud loputada kaussi, ning hiljem lihtsalt tühendavad selle.

Veel peab veel ostma karbi kummikindaid, kuna iga ilutegija peab kleindiga tegeledes kasutama neid. 

Mugavuse huvides võiks teil olla veel mõnus pehme tekk mis kliendile peale panna kui ta lambi all istub, et tal jahe ei hakkaks ja mõnus muusika. 

Seega palju asju protseduuri läbi viimiseks vaja ei lähe ja suuri kulutusi teha ei ole vaja.

Koolitus toimub meie poolt ja Teile sobivas kohas. Kas teie ilukabinetis või kodus. Koolitusele kulub umbes pool päeva ja koolitusel osalejate arv pole piiratud. Koolitusele on vaja ka modelli kelle peal hammaste valgendust õpime. Tavaliselt on modell kliendi poolt aga, kui vaja leiame ka ise modelli. Sellega tavaliselt probleeme ei ole kuna kõik on nõus saama tasuta valge naeratus. Modellile peaks lihtsalt ütlema, et orjenteeruv ajakulu on kaks kuni kolm tundi. 

Hammaste valgendamine ei ole keeruline protseduur, seega on selle õppimine kiire ja lihtne. Jääme alati meie klientidele kättesaadavaks ka hiljem, kui on kliendil mõni keerulisem küsimus või endal midagi ununeb.

Edaspidi saate osta valgenduskomplekte läbi meie e-poes. 

Kuna pakume ka kodukasutusse mõeldud tooteid siis saate osta ka neid veidi parema hinnaga ja oma klientidele järelhooldus tooted koju kaasa müüa. 

Kui teenuse pakkumine on selgeks õpitud siis ühele kliendile peaks alguses ajakulu arvestama umbes poolteist tundi kindlasti. Ajaga, kui asi juba käpas, suudate geeli kiiremini hammastele kanda ja rohkem kliente ühes päevas ära teenindada. 

Kindlasti on hea kohe algusest saati hakata tegema ka enne ja pärast pilte, et neid reklaami jaoks kasutada. 

Hammaste valgendus on viimastel aastatel saanud väga populaarseks. Teenuse pakkumine on lihtne ja tulus lisatöö võimalus, kuid ka põhitööna. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search