Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendus võitis Buduaar lemmik 2019 auhinna!

Juba kaheksandat aastat valis ajakiri Buduaar Eesti suurimal ilulemmikute hääletusel populaarseimaid ilutooteid. Võitjad selgitatakse välja rahva häälte ja žürii poolt läbi viidud toodete testimise tulemusena. Hääletus toimus buduaar.ee lehel ja žürii liikmete vahel. Nii saatsime ka meie, oma kodukasutusse mõeldud hammastevalgendus komplekti, Buduaari žüriile testmiseks ja rahvale hääletamiseks. 

Meie õnn oli suur, kui meie nimi Buduaari uhkel galapeol hõigati välja esimesena ja saime uhkelt diplomile järgi minna. Me ju teame, et meie toode on tõesti hea aga, et see nii paljudele inimsetele meeldib ja seljatame suured uhked kosmeetikabrändid oli muidugi tunnustus omaette. Nüüd ilutsebki meie toodete kohal diplom Buduaar lemmik 2019 parim tervisetoode. 

Buduaari lemmik tooteid on võimalik leida Buduaar lemmik kleepsu järgi, kuna valmine toimub iga aasta siis juures on ka aastaarv millal toode on tunnustuse saanud. Meie tooteid saab ikka osta ainult meie e-poest ismile.ee

Jägin ka ise neid ilulemmikute tähiseid. Peale Buduaari valivad veel mõned ajakirjad oma ilulemmikuid. Kõik tooted mis siiani olen proovinud juhindudes kleepsust on mulle küll väga meeldinud. 

Miks otsustasime just Beaming White kodukomplekti hääletusele saata? Kuna see on meie enda lemmiktoode ja ka kõige müüdavam toode meie e-poes. Hammaste valgendus komplekt annab kohese tulemuse, neli kuni üheksa tooni valgemad hambad (vastavalt inimese luustikule). Tänu sellele saab žüriiliige koheselt aru kas ja kuidas toode toimib.

Meie teised tooted mikrovaht, valgendav pliiats, aktiivsüsi, hambapasta, valgendavad samuti aga järk-järgult, mõne päeva jooksul. Komplekt annab aga kohese tulemuse ja kaunis säravvalge naeratamine võib alata! Samuti saab ka kohe selgeks, et valgendus ei kahjusta hambaid, ei tee neid tundlikuks, ning peale valgendamist pole mitte mingisugust muud ebamugavat tunnet kui ainult kaunis säravvalge naeratus!

Meie teisi tooteid on hea kasutada järelhooldus toodetena, et kaunis tulemus püsiks. Eriti neil kes on suured kohvisõbrad, armastavad punast veini või on väikse pahe suitsetamise küüsis. Siis on hea kasutusse võtta näiteks mikrovaht. Valgendate hambad ära kodukomplektiga ja kui näete, et hambad hakkavad uuesti tuhmuma võtate kasutusse mikrovahu. Õhtul peale hammaste pesu oma tavalise hambapastaga, kuivatate hambaharja rätikusse ja lasete otse suhu 2-3 pumbatäit mikrovahtu. Harjate hambaid kaks-kolm minutit ja sülitate üleliigse sülje välja, kuid ei loputa suud. See peaks olema viimane tegevus õhtul. See tähendab peale seda ei söö ega joo enam, vaid lähete magama. Öösel vahu mikroosad tegelevad hammaste valgendusega. Mikrovahtu võivad kasutada ka näiteks rasedad. Vaht valgendab hambaid järk-järgult paari päeva jooksul. Osad kliendid ütlevad, et märkavad tulemusi juba peale kahe-kolme päevast kasutust. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search