Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Millised ohud kaasnevad hammaste valgendusega?

Kõige suurem oht hammaste valgenduses on ebakvaliteetne toode või liiga suure vesinikperoksiidi sisaldusega valgendusgeel. Vastavalt Euroopa Liidu nõuetele võib Euroopa Liidus müüa kuni 0,1% sisaldusega hammaste valgendus tooteid. Selline norm on kehtestatud selleks, et inimene ei rikuks oma hambaid kui viib läbi valgendusprotsessi kodus. Selline vesinikperoksiidi sisaldus ei muuda hammast tundlikuks ega riku hambavaapa. Suurema vesinikperoksiidi sisaldusega tooted muudavad kindlasti tundliku hamba veel tundlikumaks kuumale, külmale ja toidu mälumisele. Ja samuti võivad muuta tundlikuks ka varem mitte tundliku hamba. Samuti võib suurem vesinikiperoksiidi sisaldus kahjustada ka hambavaapa. Hakates ajapikku hambavaabale mikromõrasid tekitama viies kuni selleni, et hambad hakkavad lagunema ja murduma. 

Tänu sellistele ohtudele on Euroopa Liit kehtestanud vesinikperoksiidi sisalduse piiriks 0,1%. 

Kui tellite tooteid e-poest ja pole võimalik koheselt seda infot pakendi pealt lugeda, ning samuti pole see info leitav ka e-poest siis kindlasti soovitame enne tellimuse tegemist võtta poega ühendust ja see üle täpsustada. Kõik selleks, et hammaste valgendamine oleks ohutu. 

Kuid kas kaasneb veel ohte?

Nagu ka meie e-poes on kirjas siis hammaste valgendus sobib oma tervele hambale. See tähendab, valgendus ei toimi, plommidel, kunsthammastel ja samuti ka surnud hambad või hambal mis on saanud näiteks kahjustada täna varasemale liiga tugeva vesinikperoksiidi  sisaldusega toodete kasutamisega. Loetletud juhtumite korral valgendus ei toimi ja hambad võivad jääda laigulised.

Tihti küsitakse meie käest kas peaks käima enne hambaarstil kui hakata hambaid valgendama. Otsest vajadust selleks ei ole, kui ei ole ühtegi mure. Hambad ei valuta või pole katki. Kui esineb mõni mure siis peaks ikkagi enne valgendust hambad korda tegema. Hammaste valgendamine ei tohiks küll asja hullemaks teha aga siiski on see hamba mõjutamine ja pigem mitte riskida. 

Iseenesest on meie tooted nii ohutud, et isegi alla neelamisel ei kujuta need mingit ohtu. 

Hammaste valgendus ei sobi ka rasedatele. Tänu siis sellele väiksele vesinikperoksiidi sisaldusele mis tootes on. Raseduse ajal pole isegi tavaline hambapasta kõige parem valik, vaid peaks soetama mõne loodusliku toote. Kui on soov raseduse ajal siiski naeratus veidi säravamaks saada, on tulemas pildistamine või mõni üritus siis rasedatele sobib meie e-poes müügil olev 100% loodulik aktiivsüsi. Kui sellega harjata hambaid hommikuti ja õhtuti siis tulemused on näha juba paari päeva möödudes. Aga raseduse ja imetamise ajal võiks pigem hoiduda tavapärasest valgendamisest. 

Samuti ei sobi valgendus ka lastele. Laste hambad alles arenevad ja parem oleks neid mitte mõjutada. Samuti peaksid lapsed korraliku suuhügeeni tulemusena ilusti hoidma oma valgeid hambaid. Kui aga kellelgi on see lapsena vajaka jäänud ja nooruseas ihkab hing siiski valgema naeratuse järgi, võivad ka lapsed kasutada 100% looduliku aktiivsütt.

Seega kui hambad on terved ja tooted hammaste valgendamiseks on hoolikalt valitud ja kvaliteetsed on hammaste valgendamine igati ohutu protseduur!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi