Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Need neli toodet aitavad Sinu nahabarjääri taastada

Me kõik soovime nooruslikult terve välimusega säravat ja pehmet nahka. Tihtipeale proovitakse selleni jõudmiseks liiga paljusid erinevaid seerumeid, kreeme, maske, koorijaid ja toonikuid. Valed hooldustooted ning liigne naha kurnamine võib aga tuua hoopis vastupidise tulemuse – kahjustunud nahabarjääri. Eriti aitavad kaitsebarjääri kahjustumisele kaasa alkoholisisaldusega tooted, liigne naha koorimine kas mehaanilisel või keemilisel moel või muud tugevatoimelised ained Sinu nahahoolduses.

Kahjustunud nahabarjäär ei suuda enam efektiivselt funktsioneerida ega end kahjulike välismõjude eest kaitsta, põhjustades mitmeid erinevaid nahaprobleeme. Terve nahk on muuhulgas oluline ka Sinu üleüldise tervise heaolu nimel.

 

Mis on naha kaitsebarjäär ning mis seda kahjustab?

 

Naha kaitsebarjääriks on kõige pindmine kiht ehk sarvkiht, mis koosneb tihedalt kokku pakitud rakkudest ning need rakud omakorda keratiinist ning naturaalsetest niisutajatest. Lipiidkiht koosneb kolesteroolist, erinevatest kasulikest rasvhapetest ning keramiididest. Kaitsebarjääri kõige lihtsamini sõnastatud funktsioon on hoida kõike kasulikku sees ning kahjulikku väljas.

Kui sarvkiht kahjustub erinevate sisemiste või välimiste tegurite tõttu, läheb naha optimaalne niiskusetasakaal paigast ning nahk muutub pindmiselt kuivaks, ketendavaks ning ärritunuks. Kahjustunud barjäär on muuhulgas vastuvõtlikum nahaärrituste ning erinevate põletikuliste protsesside tekkeks. Kaitsebarjääri võivad kahjustada muuhulgas: 

  • Liiga tihe naha koorimine, tugevad mehaanilised või happelised koorijad
  • Naha pesemine liiga tihti või seda kuivatavate toodetega
  • Alkohol nahahooldustoodetes
  • Väga niiske või kuum kliima
  • Liigne päikese käes viibimine

 

Kaitsebarjääri kahjustumine ei ole sugugi pöördumatu, kuid selle taastamine vajab aega ning õiget hooldust. Sellepärast on oluline teada, mis täpsemalt on kaitsebarjäär ning kuidas seda lihtsate igapäevaste muudatuste ning õigete toodetega toetada.

 

Top 4 naha kaitsebarjääri taastavat toodet

 

Kahjustunud nahabarjääri taastamisel on oluline, et hoiaksid oma nahahooldusrutiini võimalikult lihtsana, jättes välja koorijad ning tugevatoimelised koostisained. Suureks abiks on kasutada tooteid, mis sisaldavad tõhusalt ravivaid koostisaineid nagu lipiidid, keramiidid, rasvhapped ja niatsiinamiid. Näiteks sisaldub neid eriti rikkalikult erinevates taimsetes õlides.

 

Õrnatoimeline Madara Melting Cleansing Oil sulav puhastusõli eemaldab vaevata meigi, mustuse ning mineraalsete päikesekreemide jäägid ning ei kahjusta naha kaitsebarjääri. Rikkaliku lipiidide sisaldusega puhastusvahend sisaldab E-vitamiini, kuningakepiõli ning mandliõli, sobides eriti hästi kuivale, stressis, küpsele ja haprale nahale.

 

Nurme toitev kreem astelpaju ja apelsiniga sisaldab rikkalikult niisutavaid vitamiine, mis jätavad Sinu naha pehmeks ja säravaks. Kreem imendub hõlpsasti sügavuti naha kihtidesse, aidates taastada kaitsebarjääri ning tagades niisutatuse pikaks ajaks. Sisaldab astelpaju- ja apelsiniõli, mis aitavad kaasa naharakkude uuenemisele ning muudavad naha tervislikult säravaks ja mõnusalt lõhnavaks.

 

Luksuslik LA MER the revitalizing hydrating serum toidab ja elustab nahka sügavuti, muutes selle tervislikult säravaks. Brändile tuntud käsitsi korjatud merilohukompleksi kääritatakse 3-4 kuud, et selle taastavaid toimeid intensiivistada. Koostises sisalduvad muuhulgas taimsed seesamiseemne-, alfalfa-, mandli- ja päevalilleseemne õlid, mis on rasvhapetest pungil. 

 

Nurme 100% magusmandliõli sobib oma kerge koostisega suurepäraselt igapäevaseks niisutamiseks. Magusmandliõli on efektiivne naha niisutaja ning barjääri taastaja tänu selle kõrgele rasvhapete sisaldusele, see imendub nahka kiiresti ning ei ummista Sinu poore. Vitamiin D ja E on põletikuvastased ning rahustavad nahka ja leevendavad ärritusi.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search