Minerals Enamel Booster, hammaste tundlikkuse vähendaja

Hammaste tundlikkuse vahendaja minerals enamel booster

Minerals Enamel Booster, hammaste tundlikkuse vähendaja

19.00

In stock

19.00

Hammaste tundlikkuse vähendaja “Minerals Enamel Booster” on toodetud Beaming White poolt ning aitab hoida sinu hambad valgena ning tugevdab hambaemaili.

Saadavus: 30 laos
  • Kirjeldus
  • Arvustused (0)
  • Kasutusjuhend ja koostisosad

Kirjeldus

Hammaste tundlikkuse vähendaja “Minerals Enamel Booster” muudab Teie hambad vähem tundlikuks ning tugevdab neid. Tegemist ei ole valgendava tootega, aga ta aitab hoida Teie hambaid valgena. Parim toode mida kasutada peale valgendusprotsessi.

Tegemist on geeliga, mis sisaldab fluoriidi, kaltsiumfosfaati ja kaaliumi. See tihendab ja tugevdab hambaemaili ning aitab leevendada väikest hambatundlikkust.

Sellised asjad nagu söömine, happeliste või suhkrut sisaldavate  jookide joomine ja hammaste valgendamine võivad ajutiselt hammaste emaili pehmendada. Lõpuks taastab sülg tavapärase hambaemaili kõvaduse, kuid Minerals Enamel Booster kiirendab ja suurendab oluliselt loomulikku kõvenemisprotsessi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Minerals Enamel Booster, hammaste tundlikkuse vähendaja”

Koostisosad
Fluoride, potassium nitrate, and calcium phosphate.Glycerin,aqua,potassium nitrate,carbomer,sodium hydroxide,tricalciumphosphate,sodiumsaccharin,sodium benzoate,flavor,CI 42090

Kasutusjuhend

Eemaldage kork ja keerake käepidet mitu korda, kuni geel ilmub pintslile. Naerata laialdaselt ja kanda igale hambale väike kogus geeli. 30 sekundi pärast võite lõõgastuda. Ärge sööge ega jooge midagi peale vee 10 minutit. Loputada soovi korral suu(valikuline). Kasutage hammaste valgendamise lõpus või kui Te kogete hammaste tundlikust.