Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

K18 pähejäetav juuksemask

K18 Pähejäetav taastava toimega molekulaarne juuksemask

11.90

Lisa korvi

,

K18 Pähejäetav taastava toimega molekulaarne juuksemask

,

K18 Pähejäetav taastava toimega molekulaarne juuksemask

Normal size:

  • 5ml
  • 50ml

11.9069.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Patenteeritud K18 mask on esimene toode, mis parandab juuksestruktuuri molekulaarsel tasandil juba 4 minutiga, kasutades selleks biomimeetikat. Mask ehitab tänu koostises sisalduvatele peptiididele uuesti üles värvimise, blondeerimise või keemilise töötluse tõttu juuste purunenud keratiiniahelad. Tulemuseks on tervemad, elastsed ja tugevad juuksed, mis on elujõulised ja rikkumata. Näed tulemusi juba peale esimest kasutuskorda! Toode on vegan, julmusevaba ja ei kahjusta juuksevärvi. Mõjuomadused ei eemaldu juustest järgmise šampooniga pesu ajal vaid tulemused on kauapüsivad.

Miks ei tuleks kasutada enne maski juuksepalsamit?

K18 on kõige tõhusam puhastel, rätikukuivadel juustel. Palsamites kasutatakse silikoone ja konditsioneerimisaineid, mis moodustavad juustele tugeva katte, takistades meie peptiidi jõudmist sügavale juuste sisekihis olevate katkiste polüpeptiidahelateni.

Misasjad on K18 peptiidid? 

K18 patenteeritud peptiid on ainulaadne aminohapete jada, mis liigub sügavale juuste põhistruktuuri, et sobituda ja uuesti ühendada katkenud polüpeptiidahelatega (keratiinahelatega) juustes, mis vastutavad juuste tugevuse ja elastsuse eest.

Kuidas K18 töötab?

Kui juuksed saavad kahjustada, nõrgenevad ja katkevad polüpeptiidahelad (keratiinahelad), mis moodustavad juuksekiudude sisemise struktuuri. Konteksti jaoks on ühes juuksekarvas miljardeid ja miljardeid polüpeptiidahelaid (keratiinahelaid). Kui need on kahjustatud, muutub juuste põhistruktuur, mis vastutab elastsuse ja tugevuse eest, ning selle tulemusena kaotavad nad oma elastsuse ja sära – või tervete juuste välimuse ja tunde.

Reisides sügavamale juuste sisekihti kui traditsioonilised juukseid taastavad tooted, on K18 revolutsiooniline peptiid täpselt õige suuruse ja koostisega, et sobituda nende katkiste polüpeptiidahelatega (keratiinahelatega) ja ühendada need uuesti. Ja kuna K18 peptiid on veidi “ülesaavutaja”, siis selle taasühendamise tulemusena moodustuvad uuesti ka kõik häiritud disulfiidsidemed.

Meie peptiid kasutab biomimeetikume. Lihtsamalt öeldes: biomimeetika on loodusest õppimise ja looduse jäljendamise praktika. Keratiini ehitusplokkide (aminohappejärjestuste) loomulikku struktuuri jäljendades tunnevad meie juuksed, et  K18 bioaktiivsed peptiidid on nende naturaalsed osad. Toote omadusi või mõju ei saa veega või šampooniga maha pesta nagu tavapäraseid sideaineid, mistõttu on K18 reaalne ja kauapüsiv lahendus kahjustatud juuksekiududele.

Selle revolutsioonilise toote tulemusi märkab igaüks koheselt, mistõttu on K18 toodetest saanud ühed populaarseimad müügiartiklid! Proovi ka ise järgi ja jaga oma kogemusi.


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi