Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Joint Shot Swedish Nutra Kollageen

Swedish Nutra Joints Shots Liigeste kollageen 10 000mg

2.99

Lisa korvi

Swedish Nutra Joints Shots Liigeste kollageen 10 000mg

Swedish Nutra Joints Shots Liigeste kollageen 10 000mg

Normal size:

 • 1-karp-20tk
 • 1tk-25ml

2.9939.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Swedish Nutra uued liigestevaevustele suunatud kollageenishotid sisaldavad suures koguses, 10 000mg, 1. 2. ja 3. tüübi kollageeni. 2. tüübi kollageen on kollageen, mida leidub kõige rohkem kõhredes ja luudes. 2. tüüpi kollageenipeptiidide manustamine aitab kaitsta ja tugevdada liigeseid, vähendades põletikku ja pikendades nende vastupidavust.

Tooted on saadaval nii ühekaupa kui ka karbiga , mis teeb kasutamise väga mugavaks ja lihtsaks. Üks pudelike sisaldab 25ml kollageenijooki mis on päevane annus. Pudelikest on mugav käekotti panna ja kaasas kanda ning tarbida kiire elutempo juures omale mugaval hetkel ja kohas. Lisaboonusena ei pea muretsema, et toode aegub kuna iga annus on eraldi pakendatud. Tooteid ei pea hoidma ka külmkapis nagu tavaliste suurtes pudelites vedelate toidulisandite näol. Muidugi vastavalt soovile võib shote hoida ka külmkapis eriti värskendava ja mõnusama maitseelamuse näol. Ühes karbis sisaldub 20 pudelit. Tootel on meeldiv maitse mis on saadud naturaalsetest puuviljadest.

Miks on vaja kehas kollageeni?

Kollageen on üks kõige vajalikumaid valke inimkehas, mis moodustab enamiku sidekudede põhiosa. Kollageen on fibroosne komponent luudes, lihastes, nahas ja kõõlustes. Vananedes väheneb meie kehas kollageeni sisaldus ning tootmisvõime, mistõttu on vaja seda juurde tarbida tervislikuks ja headeks elutingimusteks. Kollageen hoiab vananemisilmingud eemal niisutades nahka ja muutes selle elastseks ja vähendades kortse. Annab jõudu ja vastupidavust liigestele, lihastele ja kudedele ning ennetab põletike, haiguste ja valu teket nendes.

Mis põhjustab liigesevaevusi?

Lisaks vananemisele tekitab liigeste kulumist ja vaevusi ka erinevad põrutused, vigastused ja traumad ning pidev või pikaajaline liigeste ülekoormus. Liigeste ülekoormust võib tekitada valed töövõtted, pikaaegne või tugev sportimine, raske füüsiline koormus või sundasendid. Samuti on koormuseks liigestele ka ülekaal. Kõik need tegurid kulutavad liigselt liigeseid ja sidekudet ning võivad tekkida erinevad põletikud, haigused või valud.

Erinevate liigesevalude, haiguste ja probleemide raviks kasutatakse lisaks kollageenile ka glükoosamiini, kondroitiini ning MSM-i ehk Metüülsulfonüülmetaani.

Glükoosamiin on hädavajalik aine liigeseid vooderdava koe tekkeks. Glükoosamiini leidub meie organismis kõikides sidekudedes: nahas, kõõlustes, veresoonte seintes, südameklappides ja ka silmades. Kuna toidust ei ole võimalik glükoosamiini saada siis tuleb tarbida seda lisaks toidulisandi näol kui meie keha enam ise seda ei ole võimeline juurde tootma.

Kondroitiinsulfaat on oluline kõhre struktuurne komponent. Kondroitiin suunab vedelikku kõhredesse ja parandab nende elastsust. Tavaliselt kombineeritakse seda glükoosamiiniga, kuna need ühendid toimivad teineteist täiustavalt. Kui organismis alaneb glükoosamiini ja kondroitiini tootmine, hakkavad liigesed liigestevahelist vedelikku kaotama ning hävima. Nende ainete edasine süntees võib täielikult lakata. Kombinatsioon glükoosamiinist ja kondroitiinist on liigestele toiduks, kas siis profülaktika mõttes või juba esinevate haigussümptomite leevendamiseks.

MSM on samuti perfektne partner glükoosamiinile ning on üks põhikomponente kõhredes mängides üliolulist rolli liigeste tervises. MSM-il on ka väga tugev põletikuvastane toime, mis teeb sellest vajaliku toe põletikuliste protsesside ajal.

Lisaks nendele on koostisesse lisatud ka veel C, B12 ja D vitamiine parimaks toimeks ja imendumiseks. C vitamiin aitab kaasa kollageeni imendumisele, D vitamiin toetab normaalset luude ja lihaste funktsioneerimist. B12 vitamiin võitleb väsimustundega ja toetab närvisüsteemi.

Rikastatud kurkumi ja rohelise tee ekstraktiga, mis on põletikuvastase toimega, et vähendada veelgi liigesevalu, jäikust ja turset.

Swedish Nutra toodab ainult GMO vabu ning looduslike tooteid. Ei sisalda gluteeni, soja, muna, pähkleid ega piima. Toodetes on kasutatud vaid naturaalseid puuviljasuhkruid ja maitseid. Ei sisalda täiteaineid, mahuaineid ega želatiinkapsleid.

Tänu spetsiaalsele vedelale koostisele imenduvad koostisosad kiiresti ning tõhusalt meie ainevahetusse. Võrreldes mõnel muul kujul toidulisanditega suudab vedelal kujul keha omastada kerge vaevaga üle 90% tarbitavast toidulisandist. Tänu sellele saame vähesema kuluga rohkem ning kiiremaid tulemusi.

Üks shot ehk 25ml päevane annus sisaldab:

 • 1. 2. ja 3. tüübi hüdrolüüsitud kollageeni – 10 000mg
 • Glükoosaimiin sulfaat – 250mg
 • Kondroitiin sulfaat – 250mg
 • MSM (Metüülsulfonüülmetaan) – 250mg
 • C vitamiin (askorbiinhape) – 120mg
 • B12 vitamiin – 50μg
 • D vitamiin – 50μg
 • Kurkumi ekstrakt – 100mg
 • rohelise tee ekstrakt – 100mg

 

 


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi