Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Suvele vastu säravvalge naeratusega!


Suvi ja kaunid ilmad ei ole enam kaugel. Vaikselt temperatuur tõuseb ja loodus tärkab. 

Inimesed näevad vaeva treeningsaalides, toituvad tervislikumalt, garderoobi tuuakse juurde värve ning samamoodi on suurem soov ka välimust värskendada. 

Mida lähemal suvele seda suurem huvi tekib alati inimestel ka hammaste valgenduse vastu. Lisaks sellele, et pruun keha ja valged hambad on ilusad siis on suvel ka väga palju tähtsaid sündmusi mille puhul võiks naeratus säravvalge olla.

Varsti on käes koolide ja ülikoolide lõpetamised. Ilus on ju hiljem pilte vaadata kaunist noorusajast, kui sai kool lõpetatud ja, kui ilus ja kaunis olin nendel piltidel. Teised suured sündmused mis alati suvel aset leiavad on pulmad. Ka enne pulmasid laseb noorpaar tavaliselt oma hambad ära valgendada, et päev oleks veel ideaalsem ja kaunim. 

Soovitame valgendamiseks kasutada Beaming White või Snow White kodupomplekti umbes nädal enne tähtsat sündmust. Siis saate vahetult enne pidu veel vajadusel viimase lihvi anda ja korra või kaks protseduuri korrata. Aga seda soovitame samuti päev enne pidustusi teha. Kuna mõni hammas jääb peale valgendamist paariks tunniks veidi laiguliseks siis on parem protseduur päev enne üritust teha, et õigel päeval oleks kaunis säravvalge naeratus. 

Meesterahvad kellel on huvi valgenduse vastu aga kardavad, et see on liiga tülikas siis soovitame Snow White komplekti kus on ainult geeli kapadele kandmise vaev. Väga lihne ja kiire ja muudab Teie hambad 4-9 tooni valgemaks. Kui on aga viitsimist veidi ka mässata siis soovitame kasutada veidi soodsamat kodukoplekti Beaming Whiteilt, mis võitis ka hiljaaegu Bduaar Lemmik 2019 auhinna. 

Suvi on ka aeg kus meie hambad nn määrduvad rohkem. Juuakse rohkem värvilisi jooke ning valmivad marjad mis on ühed suured hambaid määrivad tegurid.  Aga kuidas kõigi nende ahvatluste juures säilitada säravvalge naeratus?

Kui olete kodukomplektiga hammaste valgendust protseduuri läbi viinud aga olete suur marjade sõber või armastate näiteks punast veini siis soovitame Teil juurde tellida ka näiteks hambaid valgendav mikrovaht. Õhtul peale hammaste pesu tavalise hambapastaga, kuivatate hambaharja ja lasete otse suhu 2 pumbatäit mikrovahtu. Harjate hambaid 2 minutit, sülitate üleliigse vedeliku välja ja lähete magama. Sellel samal päeval enam ei söö ega joo. Mikrovaht puhastab Teie hambapinda samal ajal kui Te ise magate ja hommikul ärgates märkate, et hambad on säravamad. Võite vahtu kasutada kas või iga õhtu või vastavalt vajadusele. 

Samuti võib kasutusele võtta ka meie Pierrot hambapasta mis samuti aitab hoida ilusat valget hambatooni. 

Kui suvel on palju ringi reisimist siis on mugav meigikotti visata valgendav pliiats, mida on samuti hea ja lihtne kasutada ja soovi korral ükskõik kus hambaid valgendada. 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi