Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

UUS hammaste valgendus komplekt

Uus hammaste valgendus toode meie e-poes.

Oktoobri alguses lisandus meie e-poodi müüki, uus hammaste valgendus toode, hammaste valgendus nutitelefoni kit. 

Toodet on väga lihtne ja lõbus kasutada. Komplektis on kaks hambaid valgendava  geeliga täidetud pliiatsit ja LED-hamba kape, mis on mõeldud ühendamiseks teie nutitelefoniga. Pliiatsit keerates ilmub pintslile geeli, kannate geeli hammastele, asetate kape suhu ja LED-lambi küljes oleva juhtme asetate oma telefoni laadija pesasse. Sobib igale telefonile, kaasas on kolm erinevat juhet. Lamp hakkab tööle ja teie hambaid valgendama, ise saate samal ajal telefonis surfata või tööd teha. Peale 20 minutit peate ainult kape puhastama vee all ja kuivatama. Samuti tuleb loputada ka suu. LED-lamp on varustatud 16 LED lambiga, mis tagavad veelgi paremad tulemused kui teised turul olevad kodukasutusse mõeldud LED-lambid.

Kõik meie Beaming White müüdavad tooted on valmistatud meie enda laborites ja meie enda retseptide järgi. Kuna Euroopa, USA ja Aasia turule kehtivad erinevad nõuded geeli koostisosade suhtes, siis oleme veel igale turule ka eraldi geelid valmistanud. Euroopas võib müüa geeli millest ei vallanud valgendamise jooksul rohkem kui 0,1% vesinikperoksiidi, see tähendab, et kui geeli suhu panete ja aktiveerite lambi siis vesinikperoksiidi hulk võib jääda maksimaalselt kuni 0,1%. Selline kogus vesinikperoksiidi ei kahjusta teie hambavaapa, kuna ta ei ava valgendamiseks teie hambavaabal olevad poore vaid puhastab lihtsalt hambapinna täielikult sinna aastatega kogunenud “määrdumisest“. Samuti ei muuda selline kogus vesinikperoksiidi ka teie hammast tundlikuks ega kahjusta seda. Meile on öelnud ka kõige tundlikumate hammastega inimesed, et peale valgendamist ei ole hambad tundlikud olnud ja saab rahulikult süüa/juua külmasid-kuumasid asju edasi. 

Mis vahe on uuel tootel võrreldes meie eelmise juba aastaid müügil olnud hammaste valgendus tootega? 

Meie aastaid müügil olnud valgendus komplekt on osutunud suureks hitiks palju seas, võitnud auhindasid ja seda on kiidetud ka hambaarstide seas. Toode tagab ohutult ja hambaid kahjustamata head tulemused. 

Üks suur vahe mis on uuel komplektil võrreldes eelmisega on see, et enam ei pea eelnevalt hamba kapesid kuumas vees töötlema. Vanas komplektis peab kaped asetama mõneks sekundiks kuuma vette ja siis suhu ning neid muljuma, et nad võtaksid teie hammaste kuju. Uue komplektiga seda teha ei ole vaja, geel hammastele ja LED-kape suhu. Vanal komplektil on lamp eraldi, asetate selle suhu, suu läheb kinni ja saate oma toimetusi jätkata. Kes ütles, et pesi pead samal ajal, kes koristas või mida iganes. Uue komplektiga olete ühenduses telefoniga ja päris pead pesema hakata on raske aga kui telefon taskusse pista (juhe on piisavalt pikk) siis tolmuimejaga saab kindlasti samal ajal mööda elamist ringi käia.

Vanas komplektis on geel süstla sees, mis tuleb enne valgendamist pigistada kape sisse ja kape asetada suhu, uues on pliiatsi sees mida keerates siis geel pintsli peale tuleb ja siis pintseldate hambad üle. Ei oskagi öelda kumb on lihtsam tegevus, igatahes pole kumbki keeruline.

Uuel komplektil on lambi sees 16 pisikest LED-lampi. Eelmisel komplektil on neid üks suur. 

Siinkohal peab küll ütlema, et 16 LED-lampi annab siiski veidi parema tulemuse kuna lampe on rohkem ja valgendamise intensiivsem. 

Mõlemal komplektil on omad plussid ja väga raske on välja tuua kumb on parem. Eks ühele on mugavam üks ja teisele teine.

Head katsetamist!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search