Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Vitamiinijook – kas vedelal kujul vitamiinid on efektiivsemad?

Vitamiinijook – vedelal kujul on nad efektiivsemad

Kui olete kunagi tundnud vanade vitamiinitablettide lõhna või jälginud, kuidas inimene sööb ära põhimõtteliselt hobuste suuruses tabletid, siis teate juba ühte peamist põhjust, miks vedelad vitamiinid on värskemad ja paremad :). Kuid siin on 5 olulisemat põhjust, mida te peaksite teadma vedelate vitamiinijookide kohta.

Vitamiinijook ehk vedelad vitamiinid ja toidulisandid võimaldavad teha paremaid segusid

Mida see tähendab? Põhimõtteliselt tähendab see, et vedelasse koostisse saab sisse panna rohkem tugevaid ja võimsaid toitaineid, vitamiine ja mineraale – mis kõik töötavad koos väga efektiivselt, et saavutada maksimaalselt parim koostoime. See on alati garanteeritult parim kombinatsioon!

Mitte ainult seda, vaid ka Swedish Nutra tõestatud ja kõrgelt auhinnatud tootmis meetod võimaldab parimat koostoimet taimsetel koostisosadel, toitainetel, vitamiinidel ja mineraalidel. Neid keerulisi kombinatsioone on aga väga keeruline toota samasuguse efektiivsusega, et neist saaks teha geeli, näritava kummikaru, kapsli või tableti. Vitamiinijook imendub kehasse 2-3x paremini ja kiiremini, kui muud asjad. Tablettidest ja kapslitest imendub kehasse umbes 45%, kui vitamiinijook viib kehasse 98% oma koostisest. Kujutage nüüd ette, kui vitamiini tablett on 1000mg siis sellest üle 50% läheb lihtsalt kaduma.

[porto_product use_simple=”” id=”25148″]
[porto_product use_simple=”” id=”7611″]
[porto_product use_simple=”” id=”7688″]

Vitamiinijook on lihtsalt kiirem ja tõhusam

Tableti süües on keha esimene eesmärk see ära lahustada, et vitamiinid, mineraalid ja toitained sealt kätte saada – see võtab juba oma aja. Isegi geelkapslid peab keha enne kehasse imendumist ära seedima, et kõik see headus neist kehasse jõuaks. Mõelge nüüd ka sellele, miks haiglates antakse patsiendidele vedelal kujul ravimeid? Sest nad on efektiivsemad ja imenduvad kiiremini. Lisaks sellele, et ta on lihtsalt parem ja efektiivsem on teda ka lihtsam alla neelata, kui tervet käputäit tablette või kapsleid. Osad vitamiinitabletid on ka väga suured, mistõttu paljudel inimestel on lihtsalt nende neelamisel probleeme. See on eriti tähtis inimeste jaoks kellele on mõni söögitoru, kurgu või seedimisega seotud haigus.

Vitamiinijook on juba vedelal kujul toidulisand seega keha ei pea teda lagundama ning ta imendub teie organismi kohe.

vitamiinijookVedel vitamiin on suurema kontsentratsiooniga

Näiteks Swedish Nutra kollageen sisaldab 10 000mg toitaineid, kui tabletis võib see olla kuni 1000mg. Pole ju mõeldav, et sa võtaksid 60 tabletti või kapslit annusega 500mg, et saada kätte sama doos, mida pakub vitamiinijook. Lisaks kõigele muule on see väga tüütu. Vedel vitamiin sisaldab palju suuremas koguses aktiivseid koostisosi, mis on teie tervisele kasulik. Tavalisse tabletti ei ole võimalik nii palju sisse panna seega sisaldab vitamiinijook tihtipeale palju erinevaid asju. Sellesse on lihtsalt võimalik panna sisse palju rohkem erinevaid kasulikke toitaineid.

Vitamiinijook on tervislikum, imendub kohe ning kergemini seeditav

Näritavad kummikarud võivad näha välja lahedad ja lõbusad, aga sellega see ka piirdub. Loomulikult on nad ka tervislikud, aga on olemas paremaid variante. Kui te tõesti soovite hoopis neid siis kontrollige kindlasti üle palju nad sisaldavad kaloreid ja lisatud suhkrut. Enamik neist sisaldab keemilisi maitsetugevdajaid, mis annavad hea lõhna, aga panevad põntsu toote kasulikkusele.

Vedel vitamiin imendub teadupärast kuni 98% protsendi ulatuses, kuid muud toidulisandid nagu pulber, kapsel, tablett ja nii edasi tuleb kehal ära seedida enne, kui organism saab sealt kätte kasulikud toitained ja mineraalid. Seetõttu võib ka toote lubatud kogusest palju vähem organismi jõuda. Mõned sisaldavad ka säilitusaineid, maitsetugevdajaid või värvaineid, mida keha peab lahustama enne, kui saab hakata kasulikke koostisosi kasutada. Vitamiinijook sisaldab puhtait toitaineid, mida keha saab kohe kasutada.

Vedelad vitamiinid, mineraalid ja toidulisandid pannakse kokku koos värskete, tervisele kasulike toitainetega. Nagu ka enne mainitud võivad kapslid või tabletid kurku kinni jääda inimestel kellel on mõni meditsiiniline probleem. Geelkapslitega tuleb tavaliselt neid võtta päris palju seega võib see olla ebamugav. Näritavad vitamiinid võivad sisaldada kaloreid või lisatuid suhkruid, mida te kindlasti peaksite kontrollima enne nende tarbimist.

Kas ma üldse peaksin võtma vitamiine ja toidulisandeid?

See on väga hea küsimus ning kindlasti tuleks sellele enne mõelda. Võimalusel konsulteerige oma arstiga ning ka tehke vastavad analüüsid selle kohta, kui palju mingit vitamiini või mineraali teil kehas on.

Arstid on inimese üldise tervise parandamiseks juba pikka aega määranud ravina vitamiinide lisamist inimeste menüüsse. Toidulisandid toimivad oluliste vitamiinide ja mineraalide varuna. Nende järgi on nõudlus ja vajadus, kuna on võimatu, et inimene saab regulaarselt toidust kõiki vajalikke toitaineid. Näiteks tähendab soovituslik omega-3 päevane annus seda, et peaksid sööma iga päev vähemalt 2–3 viilu lõhet või sardiini. Kui te just ei taha endale lõpuks selliseid soomuseid nagu kaladel või hakata Aquaman-iks, siis vist ei kavatse te elu lõpuni iga päev niimoodi toituma.

On ka väiteid, et vitamiinide tarbimisel on vananemisvastane toime, see võib tõsta energia taset ja tõsta heaolutunnet. Kui neid asju arvesse võtta, on vitamiinide võtmine kindlasti kõigile kasulik ja vajalik. Vitamiinijook on selleks praeguses maailmas ilmselt parim viis, kuidas organism kõige paremini vajalikud ained kätte saab.

Vitamiinide säilivusaeg

Säilivusaeg tähendab aega, mille jooksul vitamiinid säilitavad oma võimekuse ja efektiivsuse imenduda kehasse pakendil lubatud kogustes. Tavaliselt on tablettidel pikem säilivusaeg, kuna neile on lisatud stabilisaatoreid ning muid keemilisi aineid. Need ained annavad tabletile ka tema vormi. Kõvad tabletid on koos täiteainetega, kapslid aga enamjaolt tselluloosist. Ehkki need “stabilisaatorid” pikendavad vitamiini eluiga, on siiski veel küsimus nende üldises ohutuses inimesele. On oluline, et te loeksite enne ostmist, kas need on sünteetilised või taimse päritoluga.

Vitamiinijook aitab kulusid kokku hoida

Swedish Nutra vitamiinijoogid on enamjaolt doseeritud 33-ks päevaks, keskmiselt 15 milliliitrit päevas ning pudel on 500 milliliitrit. Kindlasti on teie peres ka teisi peale teie kelle jaoks on vitamiinijook vajalik. Selle asemel, et osta iga pereliikme jaoks erinevaid tooteid, võimaldab vitamiinijook osta ühe toote ning kõik saavad seda kasutada, kuna enamikud vedelad vitamiinid sisaldavad väga palju erinevaid vajalikke aineid. Nagu eelnevalt mainitud saab vitamiinijooki panna kokku palju rohkem mineraale, toitaineid ja nii edasi. Lisaks sellele on teadupärast igal tabletil erinev vitamiinide sisaldus (500mg, 1000mg, 250mg jne). Swedish Nutra vitamiinijookidel on kaasas ka mõõdutopsik tänu millele saab iga pereliige võtta neile vajaliku koguse. Näiteks võib ema võtta ainult ühe teelusikatäie C vitamiin i ja nooremad lapsed vaid ühe tilga. See meetod on säästlikum, kui sama toote ostmine kolmes erinevas tableti variandis, et see vastaks iga pereliikme vajadustele.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi