Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hüaluroonhape – kuidas ta sinu nahka aitab?

Hüaluroonhape ja naatriumhüaluronaat

Hüaluroonhape on nahas looduslikult esinev aine, mis on tuntud oma üllatavalt hea võime poolest hoida 1000 korda rohkem niiskust, kui enda kaal. Hüaluroonhape teeb ületunde, täiendades nahka, et parandada tervislikku, elastset välimust.

Mis on hüaluroonhape?

Nahahoolduse maailmas tulevad ja lähevad trendikad koostisosad (ja paljud neist poleks kunagi pidanud populaarseks saama!). Uuringud näitavad, et hüaluroonhape ei ole ainult trend; vastupidi, see on üks parimaid nahahoolduse koostisosi, mida saate kasutada, sest ta on täiesti looduslik ning teie enda kehas leiduv.

Hüaluroonhape on glükosaminoglükaan, väljamõeldud nimetus looduslikult esinevale elutähtsale ainele, mis on osa naha noorust toetavast maatriksist. Naha peamise glükosaminoglükaanina hoiab hüaluroonhape nahka stabiilsena, kaitstud ja pidevalt uuenevana. Meie nahk ei ole mitte üks ja sama terve elu, vaid rakud pidevalt uuenevad.

[porto_product use_simple=”” id=”11804″]
[porto_product use_simple=”” id=”7618″]
[porto_product use_simple=”” id=”23045″]

Hüaluroonhape on ka niisutusaine, mis on nahahoolduses üks olulisemaid aspekte. Ta tõmbab endasse võimalikult palju niiskust, et nahk püsiks kauem kaunis ning sile. Niiskusesisaldusega aineid leidub sageli veepõhistes niisutajates, seerumites, kreemides ja muudes nahale jäetavates kehahooldus ja näohooldus toodetes, kuna need aitavad suurendada naha niiskust, mis on eriti kasulik kuiva, dehüdreeritud naha jaoks. Hüaluroonhape on see, mis tõmbab kogu niiskuse kreemist endasse ning hoiab seda nahas.

Kuidas aitab hüaluroonhape kuiva, dehüdreeritud nahka?

Mida teeb hüaluroonhape? Teaduspõhine maagia seisneb hüaluroonhappe võimes hoida endas väga PALJU niiskust. Üks gramm hüaluroonhapet mahutab kuni KUUS liitrit vett. See on täiestu utoopiline avastus! Veelgi muljetavaldavam on see, et hüaluroonhape saavutab imelised tulemused ilma nahale liiga palju vett andmata (mis üllataval kombel võib osutuda probleemiks, kuna see lagundab võtmeaineid, mis hoiavad naha pinna ilusa ja siledana).

Hüaluroonhape võib teie naha niiskust suurendada võrreldamatul viisil. Samuti taaselustab see naha välispinna kihte, nii et need näevad välja ja tunnevad end pehmemana, siledamana ja kiirgavalt niisutatuna. See parandab koheselt teie peenikesi jooni ning kortse ja seda kõike looduslikul viisil.

Hüaluroonhappe vananemisvastased eelised

Hüaluroonhappe niiskust siduv omadus on naha vananemisel erakordselt oluline. Noorena suudab meie nahk vett kinni hoida ja säilitada niiskuse, kuid vananedes väheneb see võime ning ka hüaluroonhape meie kehas. Selle tulemuseks on nähtav sileduse, elastsuse ja noorusliku välimuse vähenemine (tere, kortsud). Lihtsamalt öeldes on hüaluroonhappe -l väga võimsad vananemisvastased omadused.

Kaitsmata päikese käes viibimine ja keskkonnaprobleemid nõrgestavad naha pinda ja põhjustavad enneaegset vananemist. Loodetavasti teate juba, et tugevate päikesekaitsekreemide igapäevane kasutamine ja karmide nahahooldustoodete vältimine on nende asjadega võitlemiseks hädavajalik, kuid võib-olla ei tea te ka seda, et hüaluroonhappe antioksüdandid ja nahka täiendavad omadused on nende probleemide leevendamiseks väga hea viis (eriti kui seda kasutatakse koos teiste nahahooldus toodetega, mis sisaldavad ka teisi teaduslikult kasulikke koostisosi).

hüaluroonhappe

Hüaluroonhape ja naatriumhüaluronaat

Lisaks hüaluroonhappele võite koostiosade hulgas näha ka sarnaselt nimetatud “naatriumhüaluronaati“. Pole üllatav, et need kaks koostisosa on omavahel seotud: naatriumhüaluronaat on sool, mis on saadud hüaluroonhappest. Naatriumhüaluronaadist on abi samamoodi nagu naha hüaluroonhappest, kuid millel on veel üks eelis – nahk imab seda kergemini kui hüaluroonhapet.

Kas see tähendab, et naatriumhüaluronaat on parem kui hüaluroonhape? Ei! Tegelikult on paljude teadlaste filosoofia see, et on kasulik, kui sellised tooted nagu hüaluroonhappe niisutajad ja kreemid sisaldavad neid mõlemaid, et teie nahk saaks kasu mitmel tasandil. Turul on mõned tooted, mis sisaldavad mõlemat koostisosa, kuid kuna hüaluroonhappe hind on kallim, on naatriumhüaluronaat nahahooldustoodetes sagedamini.

Märkus. Mõned ettevõtted kasutavad nn madala molekulmassiga hüaluroonhapet, mille molekul on väiksem kui tavalisel hüaluroonhappel. “Tavalise” hüaluroonhappe molekulid on suuremad, mistõttu nad jäävad naha pinnale. Swedish Nutra vedelal kujul hüaluroonhappe tarbimisel on need molekulid väiksemad ning imenduvad ka läbi teie keha, mitte naha pealt. Vedelal kujul toidulisandite ja vitamiinide tarbimine on alati kordades kasulikum. Hüaluroonhappe väiksemaks muutmine tähendab, et see võib nähtavalt paremate tulemuste saavutamiseks ulatuda natuke kaugemale naha ülemistesse kihtidesse.

Kuidas kasutada hüaluroonhapet tavapärases nahahoolduses

Nüüd, kui teate, kuidas hüaluroonhape ja naatriumhüaluronaat võivad nahale kasulikud olla, võiksite küsida. Swedish Nutra vedelal kujul vitamiinid ja toidulisandid sisaldavad sageli nende kangelaslike niisutajate mõlemaid vorme. Nad on ka paljude meil müügil olevate niisutajate, seerumite, toonikute ja näomaski koostistes, nii et teil on mitmesuguseid viise, kuidas oma nahahoolduse rutiini lisada hüaluroonhapet.

Hüaluroonhape on uskumatult õrn ja fenomenaalselt kasulik kõigile nahatüüpidele, isegi kõige tundlikumale, punetusele kalduvale nahale. Tegelikult on selle positiivne mõju naha pinnale osaliselt selle loomuliku rahustava toimega, mis tähendab, et see sobib ka kergelt ärrituvale nahale. Kõik meil müügil olevad naha- ja kehahooldustooted sisaldavad punetust vähendavaid, niisutavaid ja antioksüdantseid koostisosi, mis muudavad naha siledaks ja pehmeks ning on piisavalt õrnad isegi neile, kellel on risk ekseemile.

hüaluroonhappe niisutus

Hüaluroonhappe suukaudsed toidulisandid

Kas suu kaudu manustamine annab nähtavalt paremaid tulemusi? Kasvav uurimistöö ütleb jah! Selgub, et hüaluroonhappe suukaudne sissevõtmine viib ta efektiivsemalt nahani, kus see aitab alumistel kihtidel toimuvat mõjutada ja naha pindmine osa muutub nähtavalt tervemaks. On tõestatud, et kogused 120–150 milligrammi päevas suurendavad naha niiskust, aitavad toitainete transportimisel nahas, parandavad silmnähtavalt elastsust ja aitavad vähendeda peenikesi jooni ning kortse.

Huvitav fakt: vananedes langeb meie naha loomulik hüaluroonhappe sisaldus dramaatiliselt. 19–47-aastaste inimeste nahas on kaks korda rohkem hüaluroonhapet kui 50–60-aastastel. 70-ndateks vananedes langeb see kogus veelgi, muutes hüaluroonhappe toidulisandid veelgi olulisemaks, kuna need aitavad aja jooksul asendada kaotatud niiskust (ja muidugi kiirendavad kumulatiivsed päikesekahjustused seda ja teisi naha vananemisprotsesse) .

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi