Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

IU märgistus vitamiinidel, mida see tähendab?!?!

Mida tähendab vitamiinide IU märgistus!?!?

Vitamiinide IU märgistus on paljudele tundmatu, kuid tegelikult väga oluline asi, mida ostmisel jälgida. Kõik käime apteegis ja valime vitamiine – D-, B-, C-vitamiine ja muid toidulisandeid. Mõned inimesed teavad, et mida suurem IU number vitamiini peal, seda rohkem vitamiine on tablettides või vedelikus ning toime on efektiivsem. Aga mida see IU tähendab?

IU tähistab rahvusvahelist ühikut, mida kasutatakse ravimite ja vitamiinide mõõtmiseks tootes. Kuna vitamiinipurkidel on märgistus IU koos mingi numbriga, on olemas ka näited märgistused mikrogrammidega millest me ka selles artiklis räägime. On oluline teada, et 10 mikrogrammi (mcg või μg) = 400 IU -d.

Mida suurem on IU sisaldus vitamiinis, seda suurem on bioloogiline efekt sellel vitamiinil Teie kehale.

[porto_product id=”7618″]
[porto_product id=”7611″]
[porto_product id=”7583″]

Miks me üldse vitamiinid müügile tõime? Meie kliendid on palunud meil müügile tuua erinevaid tooteid ning üks neist on kvaliteetsed vitamiinid. iSmile.ee eesmärk ei ole müüa ainult hammaste valgendus tooteid, vaid ka muid kõrge kvaliteediga ilutooteid ning tervisele maksimaalselt kasulikke tooteid. Kuna me elame Eestis siis on ka meil endal vajadus võtta vitamiine, et tervist turgutada – siinkohal eriti D vitamiini ning kollageeni. Eesmärk oli leida võimalikult suure IU sisaldusega ning kollageeni sisaldusega tooted.

Kõik Eestis müüdavad tooted on kahjuks nii madala IU sisaldusega, et isegi apteekrid soovitavad päevas võtta kaheksa D-vitamiini pärlit, et see üldse midagi meie kehas mõikaks. Samamoodi pole ka meie isiklikult leidnud Eestis piisava IU kogusega kollageeni tooteid. Oleme proovinud erinevaid tablette, aga pole märganud oma nahal suurt muutust. Seda ka seetõttu, et tableti kujul kollageen imendub organismi vaevalisemalt, kui vedelal kujul. Kokkuvõtlikult öeldes, Eestis müüdavad toidulisandid ja vitamiinid on reaalsuses vähese vitamiinide ning kollageeni (väike IU) sisaldusega. Tänua sellele on raske kehal kätte saada piisav kogus kasulikke aineid.

Proovisime ka kollageenipulbrit, mida peab segama veega. Paar päeva sai võetud ja siis enam ei viitsinud hommikuti unise peaga (kuna kollageeni peaks võtma 30 minutit enne hommikusööki ja kohvi) jännata selle segamisega.

Otsisime erinevatest allikatest, kust võiks leida kollageenijoogi mis on suure IU sisaldusega ja mugav kasutada. Leidsime Swedish Nutra tooted ning tellisime prooviks. Osad meie kollektiivist hakkasid võtma vedalat kalast kollageeni iga hommik enne hommikusööki. Kollageenil peaks laskma imenduda umbes 20-30 minutit ja siis võib süüa. Pudelidest jätkus kuuks ajaks ning nahk oli kõigil muutunud märgatavalt elastsemaks.

Kuna kollageen on nagu liim meie kehale ning antud toode on väga efektiivne siis jätkame kindlasti selle kasutamist. Kollageen aitab hoida nahka elastsena, ennetab kortsude teket, see on luudele, liigestele ja kõigele hea. Väike salanipp ka neile keda kimbutab tselluliit. Kui kollageeni tase nahaalustes kihtides on madal, siis paistab tselluliit rohkem välja. Mida suurem on kehas kollageeni tase seda vähem paistab välja ka tselluliit. Miks Swedish Nutra kollageen nii kiirelt mõjus? Seetõttu, et tegemist on vedelal kujul kollageeni joogiga ja mille kollageeni sisaldus on lausa 10 000 IU. Nii suure sisaldusega kollageeni oleme varem leidnud ainult Taimaalt. Kas just seetõttu on Tai naistel perfektne nahk?

Sai tellitud ka multivitamiinid. Need jäid alguses seisma, kuna olin nii õhinas oma kollageenist. Aga siis mingi hetk maikuus, kui kevadväsimus sai mu üle võimust ja ainuke soov oli magada siis otsisin Swedish Nutra multivitamiinid välja. Tarbimine käis samamoodi, igal hommikul lonks ja ühest pudelist jätkus kuuks ajaks.

Nädal hiljem oli mu enesetunne palju parem, tundsin kuidas energia on taastunud, väsimus kadunud ja enesetunne parem. Enne oli koguaeg selline haiguse tunne. Sügisel teen kindasti ühe kuuri veel läbi.

Eesti apteekides on müügil kindlasti head ja kvaliteetsed toodet, kuid IU sisaldused tablettides on niivõrd väiksed, et saavutamaks soovitud enesetunnet kulub selleks väga palju raha ja peab neelama väga palju tablette.

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search