Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Pierrot Sensitivity hambahari

Pierrot Sensitivity Hambahari tundlikele hammastele Extra Soft

2.90

Lisa korvi

,

Pierrot Sensitivity Hambahari tundlikele hammastele Extra Soft

,

Pierrot Sensitivity Hambahari tundlikele hammastele Extra Soft

Normal size:

  • roosa
  • roheline
  • sinine
  • oranz

2.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Pehme hambahari tundlike hammaste hoolduseks. Kombineeritud pehmed ja ekstra pehmed harjased ennetavad tugevat hõõrdumist hammastele. Lainelise kujuga harjased puhastavad tõhusalt kuid pehmelt hambad. Ergonoomiline kumjate osadega käepide püsib hästi käes ning on mugav kasutada. Komplektis on kaasas ka läbipaistev tugevast plastikust ümbris hambaharja peale, et saaksid hügieeniliselt hambaharja hoiustada või kaasa võtta.

Kui jäätiseamps või kohvilonks tekitab mõnikord hammastes valu, või kui harjamine või hambaniidi kasutamine tundub vahel neid ärritavat, võib teil olla levinud probleem, mida nimetatakse “hammaste ülitundlikkuseks”.

Seda võib põhjustada näiteks mädanik, katkine hammas, kulunud hambaemail, plommide kulumine ja hambajuurte paljastumine liiga tugeva harjamise, igemete taandumise või periodontiidi tõttu.

Emailikiht, mis on keha kõige tugevam aine, kaitseb tervete hammaste kroone.

Kiht, mida nimetatakse tsemendiks, kaitseb hambajuurt igemepiiri all. Emaili ja tsemendi alla jääb dentiin, hamba osa, mis on väiksema tihedusega kui email või tsement.

Dentiin sisaldab mikroskoopilisi tuubuleid (väikesed õõnsad torukesed või kanalid). Kui dentiin jääb oma kaitsekattest ilma, avaldab kuumus, külm ning happeline või kleepuv toit tuubulite kaudu hamba sisemuses asuvatele närvidele ja rakkudele mõju. See võib põhjustada ülitundlikkust ja ebamugavustunnet mälumisel, külma või kuuma joogi tarbimisel ning suu kaudu hingamisel.

Korralik suuhügieen on oluline samm hammaste lagunemise, periodontiidi ja tundlikest hammastest tingitud valu vältimiseks. Kui te ei harja oma hambaid korralikult või teete seda liiga jõuliselt, võite igemeid kahjustada ning põhjustada hambajuurte paljastumise.


Lisainfo


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi