Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Swedish_Nutra_Vegan_Kollageen_500ml

Swedish Nutra VEGAN Kollageen 500ml

25.39

Lisa korvi

Swedish Nutra VEGAN Kollageen 500ml

Swedish Nutra VEGAN Kollageen 500ml

25.39 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Kollageen on valk, mis on kehastruktuuri üks tähtsamaid koostisosi, mis tagab luude, lihaste, naha, juuste, küünte tugevuse ja terve väljanägemise. Keha vajab kollageeni, et püsida elujõulise ja noorena. Kollageeni loomulik tootmine kehas hakkab peale 20. eluaastat vähenema. Nahk hakkab lõtvuma, vananema ning võivad tekkida ka liigeste probleemid, tselluliit jms.

Swedish Nutra valikusse on lisandunud täiesti taimsetest koostisosadest valmistatud vegan kollageen, mis ei sisalda loomset päritolust koostisosi.

Naturaalse marjamaitsega vedel vegan kollageen tagab sileda ja pingul naha, terved ja läikivad juuksed ning tugevad küüned.

See sisaldab vegan kollageenile omaseid aminohappeid:  L-glütsiin, L-alaniini,L-Lüsiini, L-glutamiini ning L-arginiini, mis on naha kollageeni moodustumise jaoks üliolulised.

Keha kasutab aminohappeid valkude tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks. Arginiini kasutab keha lämmastikoksiidi tootmiseks, mis lõõgastab veresooni ja on tähtis vereringe säilitamiseks, omades olulist rolli südame veresoonkonna tervises. Arginiin aitab kaasa ka haavade paranemisele ning aitab viia kehast välja ammoniaagijääke. L-glütsiin on meie organismi jaoks üks olulisemaid aminohappeid, mis toetab närvisüsteemi toimimist, aitab energiat toota, parandab mälu ja tähelepanuvõimet ning stimuleerib ensüümide tootmist ja aitab vältida lihaste taandumist. Lüsiin on asendamatu aminohape, mida keha ise ei suuda toota. Lüsiin aitab kaltsiumil imenduda, kollageeni toota ning osaleb karnitiini ning antikehade, hormoonide ja ensüümide tootmises. Glutamiin on lihaskoes kõige rohkemalt esinev aminohape, omades elutähtsat rolli ainevahetuslikes protsessides. Organism on võimeline energiapuuduse korral glutamiini glükoosiks muundama ning on seedetrakti rakkudele toitaineks. Glutamiini kasutavad ka valgeverelibled ning see on oluline immuunsüsteemi toimimiseks.

Lisaks on selle Swedish Nutra Vegan kollageeni koostisesse lisatud ka hüaluroonhapet, räni ja C-Vitamiini, et organism suudaks veelgi maksimaalsemalt omandada kollageeni ning täiustada selle toimet.

Hüaluroonhape on loomulikult kehas sisalduv aine mis seob nahas ja kudedes niiskust ning aitab märgatavalt parandada liigeste, naha ja silmade heaolu, hoiab naha sileda ja elastsena ning vähendab vananemisilminguid. Hüaluroonhape toetab kollageeni imendumist ning teevad koostööd samade eesmärkide nimel. Seetõttu on väga oluline maksimaalseteks ja kiireimateks tulemusteks tarbida kollageeni koos hüaluroonhappega, Swedish Nutra vegan kollageenis on hüaluroonhape juba tootesse lisatud.

Räni on looduslik mineraal, mis toetab samuti meie nahka, juukseid küüsi ja liigeseid ning aitab kehas kollageeni toota ning sellel organismi paremini imenduda. Räni ja kollageeni koostoimel muutub sinu nahk siledaks ja niisutatuks, juuksed ja küüned tugemaks ning immuunsus vastupidavamaks. Ränil omakorda võimaldab maksimaalselt organismi imenduda C-vitamiin mis on samuti sellesse vegan kollageeni koostisesse lisatud.

Swedish Nutra on auhinnatud Rootsi bränd, mille koostises puuduvad GMO, gluteen, laktoos ja soja ning kasutatud on vaid naturaalseid lõhna ja maitseaineid. Maitsed on meeldivad ning magusad ja lihtsasti tarbitavad kuid ei sisalda sünteetilisi lõhna ja värvaineid.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi