Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Viis parimat toodet ohutuks hambavalgenduseks kodus

Naeratus on iga inimese kauneim ehe. Terve välimusega särav naeratus annab Sulle rohkelt enesekindlust ning paneb ka teisi seda rohkem märkama. Nii Sinu tervise kui ka kauni välimuse heaks on suuhügieen esimene asi, mille eest peaksid igapäevaselt hoolt kandma.

Hammaste tuhmumist ning värvi muutust põhjustavad mitmed faktorid nagu näiteks suitsetamine, rohke kohvi, tee või veini tarbimine aga ka geenid ning vanus. Hammaste valgendamine on ideaalne viis oma naeratust veelgi efektiivsemaks ja säravamaks muuta.

Õigeid tooteid kasutades ei pea see protsess olema sugugi keeruline ega aeganõudev. Väga oluline on teha kindlaks, et tooted mida Sa kasutad, ei põhjusta hammaste valgendamisele lisaks ebamugavustunnet või valu. Selleks eelista koduseks kasutamiseks hambavalgendustooteid, mis on Sinu hammastele ning igemetele ohutud.

 

Kuidas ennetada hammaste värvi muutust?

 

  • Hammaste harjamine

Hammaste tervise heaks on oluline nende optimaalne harjamine – kaks korda päevas. Hammaste värvimuutuste ennetamiseks võiksid hambaid harjata ka peale söömist või joomist, seda eriti hambaid määrivate toiduainete tarbimisel. Siinkohal on oluline hambaid mitte koheselt peale söömist või joomist harjata.

Hambaid määrivad toiduained on näiteks: kohvi, tee, limonaad, punane vein, viinamarja- ja jõhvikamahl, mustikad, peet, tomatipasta, sojakaste.

  • Lisategevused

Ka hambaniidi kasutamine vähemalt kord päevas on väga oluline, et hammaste üldist tervist hoida. Lisaks võid peale söömist harjamise asemel hoopis antibakteriaalset suuvett kasutada. Suuvee suus loksutamine aitab hammastele kinnitunud toiduosakesi eemaldada.

  • Valgendav hambapasta

Valgendavad hambapastad sisaldavad õrnalt koorivaid osakesi, mis aitavad pindmisi määrdumisi hammastelt eemaldada. Enamik valgendavad hambapastad on piisavalt ohutud, et neid igapäevaselt kasutada. Lisaks on need kergemate värvimuutuste korral üsna efektiivsed.

  • Elustiili muutused

Suitsetamine ning kohvi joomine on kaks peamist süüdlast hammaste värvimuutustes. Selleks, et vähendada nende mõju oma hammastele, püüa neid harjumusi vähendada või need sootuks lõpetada.

 

Top 5 ohutut hambavalgendustoodet

 

Beaming White komplekt koduseks hambavalgenduseks sisaldab endas kõike vajalikku, millega saavutada kodus särav ja efektne naeratus. 60-minutiline protseduur on lihtne ja ohutu ning ei põhjusta hammaste ega igemete tundlikkust või valulikkust. Tulemus kestab pikalt, eriti järgides järelhoolduse põhimõtteid. Omab Buduaar Lemmik 2019 ´Parim tervisetoode´ auhinda! 

 

Järelhoolduseks ideaalselt sobiv Beaming White Forever White valgenduspliiats on efektiivne ning mugav ka kaasaskandmiseks. Õrnatoimeline valgenduspliiats sobib ka tundlikele hammastele. Omab Buduaar Lemmik 2020 ´Parim tervisetoode´ auhinda nii rahva- kui ka žüriihääletusel. 

 

Beaming White Daily White Fusion valgendusvaht on loodud igapäevaseks kasutamiseks hambapasta asemel. See puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht ei kahjusta hambavaapa ega tekita hammaste ega igemete valulikkust. Tulemus on nähtav juba paari päeva jooksul peale kasutamist. Sobib järelhoolduseks peale Beaming White koduse hambavalgenduskomplekti kasutamist. 

 

Igapäevaseks kasutamiseks loodud Pierrot valgendav hambapasta sisaldab endas papaiini, mis on naturaalne papaia puust saadud ensüüm. Soodustab haavade paranemist, valgendab ajapikku hambaid ning vähendab parkainete plekke hammastel. Mündimaitseline hambapasta tagab värske hingeõhu ning sobib kasutamiseks ka lastel alates 6. eluaastast. 

 

Uus ja täiustatud Beaming White hammaste valgenduskomplekt koduseks kasutamiseks tagab särava naeratuse vaid 10 minutiga. Täiustatud on kapade süsteemi, mida ei pea enam enne valgendamist modelleerima. Lisaks on uuendatud LED-lampi lisalambikeste ning sisseehitatud taimeriga, mis annab piiksuga märku valgendamise aja lõppemisest. Mugavam, kiirem ning lihtsam, kui kunagi varem! 

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Search