Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Swedish_Nutra_man_woman_kids_multivitamin

Swedish Nutra Multivitamiin Mehele, Naisele, Lastele

66.25

Lisa korvi

, ,

Swedish Nutra Multivitamiin Mehele, Naisele, Lastele

, ,

Swedish Nutra Multivitamiin Mehele, Naisele, Lastele

50.96 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Populaarsed vedelal kujul Swedish Nutra Multivitamiinid igale pereliikmele ühe soodsa komplektina.

Vitamiinid Naistele aitavad naisel hoida ja turgutada oma loomulikku ilu ja heaolu sisaldades suures koguses erinevaid vitamiine. Vedelal kujul multivitamiin imendub kiirelt ja tõhusalt. C ja D vitamiin toetavad immuunsust ja annavad energiat, Magneesium vähendab stressi ja toetab lihastööd, B12 vitamiin toetab südame-veresoonkonna tervist, närvirakke ning annab energiat, E-vitamiin uuendab rakke ning on tugev antioksüdant ning Kaltsium toetab luustikku. Lisaks veel palju erinevaid vitamiine ja mineraale mis on olulised naise kehale.

Meestele mõeldud vedelad vitamiinid sisaldavad kõiki mehe kehale vajalikke toitaineid ja mineraale! Vitamiinid tagavad tervisliku südame- ja ajufunktsioonid. Toetab vereringet, tervislikuma ja parema väljanägemisega naha.  Iga annus sisaldab 147 toimeainet, mis on valmistatud optimaalseks igapäevaseks toimimiseks. 

Multivitamiin Lastele on mõeldud 5-12 aastastele lastele. Seda vedelel kujul vitamiinijooki on lihtne kasutada- ainult 1 lonks päevas ning sellel on imehea apelsini maitse. Vitamiinijook sisaldab 25 toimeainet, mis on olulised lapse kasvuks ning arenguks. Kui lapsed kasvavad on nende jaoks ülimalt oluline saada piisavas koguses kaltsiumi ning D vitamiini, et tagada luude korralik ja tugev kasv. Lisaks sellele on raud, tsink, jood, koliin ning vitamiinid A, B6, B12 ning D on kõige olulisemad lapse aju arenguks varajases eas.

 


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi