Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Beaming White toodetega hammaste valgendamine

Beaming White hammaste valgendamis tooted on Eestis ühed vähestest, mis vastavad Euroopa Liidu regulatsioonidele ja nõuetele.

hammaste valgendamine - euroopa liidu seadustele vastavBeaming white hammaste valgendus komplekt kasutab looduslikke tooteidHammaste valgendamine beaming white toodetega toimib ilma peroksiidita

Beaming White on üks maailma suurimaid professionaalsete ja kodus kasutamiseks mõeldud hammaste valgendus toodete tootja. Kõik on toodetud USA-s, maksimaalselt looduslikud ning väga heade koostisosadega. Nende kõige populaarsem toode on koduseks kasutamiseks mõeldud hammaste valgendus komplekt. Tavapäraselt sisaldab see 10ml valgendusgeeli, LED lampi, alumiste ja ülemiste hammaste vormi ning nende karpi ja instruktsioone.

Hammaste valgendamine beaming white

Soovituslik on kindlasti enne hammaste valgendamist hambad ära pesta/puhastada. Peate olema ka kindlad, et teil ei ole igemehaigusi, põletikke vms, mis võiksid vähendada tulemusi. Selliste haiguste olemasolul ei ole soovituslik hammaste valgendust teha.

Beaming White hammaste valgendus tooteid on teisigi. Meie e-poes on pakkumisel ka hammaste valgenduspliiats, hammaste valgendusvaht, aktiivsüsiga hammaste valgenduspulber ning mitmeid muid lisatooteid.

Hammaste valgendamine kodus Beaming White toodetega – kui olete oma hammaste valgendus komplekti kätte saanud siis jälgige kindlasti Eesti keelseid instruktsioone. Vastava toote müügi lehelt ismile.ee e-poes on alati ka kasutusjuhend kirjas.

Beaming White tooteid kasutavad ka paljud Eesti ilusalongid. Kui te soovite pigem minna protseduurile, kus teie eest tehakse kõik ära siis võtke meiega ühendust ning kirjutame teile millistes ilusalongides Beaming White hammaste valgendus teenud saadaval on!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi