Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Buduaar lemmik 2020 hammaste valgenduspliiats

Buduaar lemmik 2020 tervisetoode on valgenduspliiats

Buduaar lemmik 2020 tervisetoode on Beaming White hammaste valgenduspliiats! Taaskord valis Buduaar ajakiri aasta parimaid ilutooteid. Sellel aastal juba üheksandat korda. Hääletus toimub alati kahes kategoorias, žürii lemmik ja Budaari veebilehel toimub ka rahvahääletus, kus tarbijad saavad valida oma lemmikud.

Sellel aastal võitis nii žürii hääletuse kui ka rahvahääletuse meie hambaid valgendav pliiats Forever White! Pliiats kannab nüüdsest kleebist “Buduaar Lemmik 2020″.

See ei ole kusjuures esimene kord, kus meie tooted sellise tunnustuse saavad. Eelmine aasta võitis meie hammaste valgenduskomplektBuduaar Lemmik 2019″ tiitli, samuti žürii lemmik ja rahvahääletuse lemmik samuti. Meie jaoks on see imetore, kui meie tooteid niimoodi tunnustakse. Tooted olid kategoorias “Parim tervisetoode”.

Soovime tänada kõiki meie poolt hääletanud inimesi! Teie toetus on meile väga oluline ning annab indu juurde, et tuua ka edaspidi teieni parima kvaliteetiga tooted.

Väga lahe on selle juures see, et eelmine aasta, kui toimus pidulik gala ja hakati tunnustusi kätte andma, hõigati iSmile.ee esimesena välja. Ja see aasta olime samamoodi esimesed. Väga lahe kokkusattumus!

Kõik tooted mis saavad omale “Buduaar Lemmik 2020” kleebise, saavad selle kohe oma toodetele kleepida. Nähes ja teades, kes neid tooteid testivad ja valivad julgen mina kindlasti neid tooteid osta ja tarbida. Žürii koosneb erinevatest oma ala professionaalidest – hambaarstid, arstid, õed, kosmeetikud, juuksurid, ilusalongide omanikud, toitumis spetsialistid ja paljud teised. Tegelikult jälgin juba ammu neid kleebiseid, kui midagi ostma lähen ja ei ole veel pettunud mitte üheski tootes.

buduaar lemmik 2020

 

Miks Buduaar lemmik 2020 valgenduspliiats nii hea on?

Valgendavat pliiatsit on meie toodetest kindlasti kõige lihtsam ja kiirem kasutada. Seda on ka väga lihtne reisile kaasa võtta, ta on väike ning mahub pea igale poole. Naised ja ka mehed räägivad, kuidas nad kannavad näiteks geeli hommikuti hammastele enne tööle minemist. Pliiatsil on väike pintsliga otsik, seega geeli hammastele kandmine enne uksest välja minekut on väga lihtne, kiire ja kerge. Tööle jõudes on hambad valged ja tegelikult ei pea seejärel isegi suud loputama. Kui geel on ebamugavalt kuskile hammaste vahesse kinni jäänud, siis muidugi võiks kiire suuloputuse teha.

Samuti enne peole minekut, sünnipäevasid ja muid üritusi. Kanna geel hammastele tunnike enne üritust ja peo ajaks on hambad palju valgemad. Meie tooteid kasutas suure rõõmuga ka Eesti Laul 2020 osaleja Mariliis Jõgeva, kes tõi samuti välja selle, et nii mugav oli hammaste valgendus pliiatsit kasutada enne lavale minekut. Tegemist oli tema jaoks väga kiire ajaga, arusaadavatel põhjustel, seega oli väga oluline püsida pidevalt värske ning esinduslik.

[porto_product id=”97″]
[porto_product id=”83″]
[porto_product id=”88″]

Pliiats on kõige kiirem ja mugavam viis panna hambad särama. Kõige tugevama valgendus tulemuse annab siiski kodune hammaste valgenduskomplekt. Pliiatsit kasutavad paljud ka järelhooldus tootena peale valgendus komplekti kasutamist, et tulemus püsiks kauem – näiteks, kui teile meeldib palju kohvi ja musta teed juua (ilmselt see hõlmab enamikke Eesti inimestest!). Kui olete hambaid valgendades ilusa tulemuse saanud siis on pliiatsiga hea seda tulemust hoida. Piisab kas või korra nädalas valgendus pliiatsi kasutamisest ning tulemus püsib palju pikemalt.

Samuti sobib pliiats ka neile kellel on näiteks esihammastes plommid või kunsthambad. See annab hea võimaluse valgendada ainult neid hambaid, mis on päris enda hambad. Väga tihti on meie poole pöördutud ka sellise murega, et kui näiteks ülemised hambad on kunst ja alumised enda omad, aga need on kollased siis, millega peaks valgendama? Osadel inimestel on ka geenide või mõne trauma tõttu paar hammast teise värvusega, seetõttu ei ole vaja päris kõiki hambaid valgendada. Kui on tooni erinevus siis on hammaste valgenduspliiats ideaalne viis selleks, et spetsiifilisi kohti valgendada.

Arvame, et tänu nendele paljudele võimalustele, kuidas pliiatsit kasutada saab ja tänu sellele, et teda on tõesti lihtne ja kiire kasutada, me “Buduaar Lemmik 2020” tunnustuse kõigilt teilt saimegi!

Krislin & Tauri

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi