Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hambavalgendus – valged, aga mitte säravad?

Hambavalgendus tehtud, aga tulemus pole nagu loodetud?

Kas te olete kunagi ostnud hambavalgendus toote lootes parimat, kuid tõdedes, et see ei muutnud teie hammaste värvi selliseks nagu lootsite? Võimalik, et toode ei ole nii efektiivne, kui mõni teine, kuid samuti on ka võimalik, et hammas ei valgene muul põhjusel.

Peale halva toote võivad pettumise põhjusteks olla ka väga suured ootused, hammastele pandud plommid või muud täidised, kroonid, hambaklambrid, suuõõne haigused, hammaste seisukord või lihtsalt geneetikast põhjustatud kindel värvus, mis ei muutugi.

Hambavalgendus on teaduslikult tõestatud protseduur

Hammaste valgendamine on kõige efektiivsem, oma hinna suhtes, kodukomplektiga. Eksklusiivse Beaming White esindajana Eestis pakume kodukomplekti, mis on selleks ideaalne ning sisaldab geeli, lampi, hambakapad, muidugi ka instruktsioone ning kõike muud vajaminevat.

Inimeste ootused on erinevad – mõned eeldavad paar tooni valgemaid, kuid teised pärast esimest protseduuri kohe pärlvalgeid hambaid. Tavapäraselt läheb siiski vaja vähemalt kaks protseduuri, et näha suuremat muutust. Teinekord võibolla rohkem, kui hambad on väga kollatunud. Kui perekonnas on kõigil juba loomulikult kollased hambad siis võib veelgi rohkem protseduure vaja minna. Kindlasti peaks ka teadma, et hambavalgendus ei muuda hambaid nende loomulikust valgest värvist säravamaks – protseduur toob lihtsalt välja hamba loomuliku värvi. Tavapäraselt võtab hambavalgendus tulemuste nägemine aega kaks 30-minutilist protseduuri – mida rohkem protseduure läbida, seda valgemaks hambad muutuvad.

Kui teil on klambrid või breketid siis me ei soovitaks üldse hambavalgendus protseduure teha, kuna tulemus jääb väga ebaühtlane. Seda seetõttu, et suur osa hammastest on kaetud ning geel ei jagune korralikult.

Hambavalgendus protseduur toimib hambaemailis toimiva reaktsiooniga, kus valgendusgeel hakkab hambaplekke niiöelda “lõhkuma”. See tähendab, et plekid hakkavad mikroskoopiliste tükkide haaval ära tulema. Mida kauem on hambad kollased olnud, seda sügavamal on plekid ning seda rohkem hambavalgendus protseduure tuleks teha, et kõik kätte saada.

Juba kaks või kolm tooni valgemad hambad annavad täiesti teise ilme ning on väga hästi märgatav. Keskmiselt saavutatakse kolm kuni üheksa tooni valgemad hambad. Kui teie ideaal tulemusest jäi veidi puudu siis mõelge pärast ülaloleva lugemist, mis võiks paremini olla? Hammaste valgena säilitamise jaoks on väga oluline vältida tumendavaid jooke, sööke ning kombeid – punane vein, coca-cola, suitsetamine jne.

Lõpetuseks toome välja ehk kõige olulisema soovituse – kui teil on olnud probleeme hammaste või igemehaigustega siis konsulteeriga kindlasti hambaarstiga, kas teie hambad peaksid valgenema või mitte. Kui te olete pikalt sama hambaarsti juures käinud siis teab ta kindlasti väga täpselt teie hammaste seisukorda!

Edukat valgendamist!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi