Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendamise faktid

Hammaste valgendamise faktid – 10 punkti

Meetodeid, kuidas hambaid valgendada on palju. Toome teieni hammaste valgendamise faktid – 10 kõige olulisemat infokildu, mida peaksite teadma enne, kui tegutsema hakkate. Tuleb kasuks nii hammaste valgendamisel, kui ka suuhügieeni hoidmisel!

hammaste valgendamise faktid svamm

1. Teie hambad on nagu švamm – nad imavad

Teie hammastel on poorid täpselt nagu nahal või švammil. Kõik, mis te omale suhu panete millel on värv, imendub nendesse pooridesse. Vein, kohvi, tumedad marjad ning suitsetamine on väga suured plekkide tekitajad hammastele, sest nendest tulenev värv imendub hammastesse kiirelt ja efektiivselt. Aja jooksul muutub teie hammaste värv tumedamaks nende plekkide tõttu. Need plekid ei kao iseenesest mitte kuhugi – selleks peate te neid aktiivselt eemaldama. Hammaste valgendamine kodus geeliga töötab imendudes teie hammastesse ning lükkab õrnalt plekid välja läbi pooride.

2. Hammaste valgendamine ei kahjusta teie hambaid

Igasugune üle kasutamine või valesti kasutamine võib olla kahjustav – nagu näiteks agressiivselt hammaste harjamine, liigne suitsetamine, 20 tassi kohvi päevas joomine ja nii edasi. Kui teha asju mõõdukalt ning õpetuse järgi on kõik õige. Kodune hammaste valgenduskomplekt on tänapäeval väga turvaline, kui kasutada tuntud brändi, mis vastab kõikidele Euroopa Liidu ning Eesti seadustele ja regulatsioonidele. See valgendus protseduur kasutab aktiivseid koostisosi, mis protseduuri ajaks avab hammaste poorid ning surub plekid välja. Pärast igat valgendust teie hambad remineraliseeruvad loomulikult.

[porto_product id=”83″]
[porto_product id=”88″]
[porto_product id=”97″]

3. Hammaste valgenduse võti on hambakapad

Enamik turul olevatest hammaste valgendamise tooteid kasutavad sarnaseid koostiosi ning meetodeid valgendamiseks. Suurem vahe on hambakapades – hammaste vorm, mis pannakse suhu, et valgendusgeel püsiks hammaste vastas. Te peate veenduma, et hammaste vorm, mis te ostate või mis on komplektiga kaasas, oleks pehme ning vormitav. Hambakapad peavad võtma vormi teie hammaste järgi ning hoidma geeli korralikult kõigi hammaste peal. Kõige ideaalsemad on hambaarsti juures tehtud vormid, kuid sellest järgmine on kuumutatavad vormid, mis lähevad vees pehmeks ning hammustades võtavad teie hammaste kuju. Meie Beaming White hammaste valgendus sisaldab just nimelt neid õigeid hambakapasid.

4. Hambaarsti tehtud hammaste vormid maksavad kuni €500

Hambaarsti kabinetis hambaid valgendades ning omale hammaste vormi tehes võib maksma minna kuni €500 – vahel isegi rohkem olenevalt protseduuridest. Nii kõrge hind tuleneb sellest, et tegemist on hambaarstidega ning aeg nende toolis on väga hinnaline. Kabineti opereerimine, käsitsi töö ning mitu konsultatsiooni või külastust maksab hambaarstile aega ning raha. iSmile.ee on professionaalsete hammaste valgendus ning muude toodete edasimüüja. Me toome tulemuse teieni kuni 10 korda kiiremini ning säästame teile kuni 90% tavapärasest hammaste valgendus hinnast!

5. Hammaste tundlikkus on tavaline, kuid välditav

Rohkem, kui 50% inimestel on loomulikult tundlikud hambad. See on kõige tihemini tulenev geneetikast – õhuke hambaemail või kahjustatud hambad. Koduste hambavalgendus komplektidega ei muutu hambad tundlikuks või siis väga vähesel määral. Hambaarstide juures võib see väljenduda tugevamini, kuna nad kasutavad tugevamaid koostisosi. Hambad muutuvad lühikeseks ajaks dehüdreerituks, mis vähendab nende võimet insuleerida närve temperatuuri muutuste eest. Hammaste tundlikkus muutub tavapäraseks päeva möödudes, kuid loomulikult tundlikke hambaid saab tugevdada hammaste tundlikkuse vähendajatega – näiteks Beaming White Minerals Enamel Booster.

hammaste valgendamise faktid toit

6. Hammaste valgendamine pole igavesti püsiv

Hammaste valgendamise faktid ütlevad, et LED lambi või UV kiirgusega hammaste valgendamine pole igavene. Tehes seda kodus või hambaarsti juures – vahet pole. Peale valgendamist peab tulemust ise hoidma toetavate toodetega või vähendades plekke tekitavate söökide ja jookide manustamist. Hambaid aitab valgena hoida hammaste valgendusvaht, pliiatsid, õiged hambapastad ning mõned muud tooted. Vältima peaks liigset veini, tumedaid marju, suitsetamist ja muid tumedaid toitaineid. Isegi, kui te vähendate tarbimist ning kasutate järeltooteid tuleks siiski hambaid uuesti valgendada, kui tulemus hakkab kaduma.

7. Plekke ei saa eemaldada hammastelt mõne minutiga

Mitte ükski toode turul ei valgenda hambaid mõne minutiga – see on täielik vale. Valgendavad tooted, mis on lubatud koduseks kasutamiseks, ei valgenda mitte mingil juhul teie hambaid paari minutiga – kui mõni toode peaks seda tegema siis on tegemist väga keemilise koostisega, mis on kahjulik. On tõsi, et keskmiselt on tulemused näha pärast 60-minutilist valgendamist, kuid tulemus erineb olenevalt hammaste seisukorrast, geneetikast, suuhügieenist jne. Inimestel kelle hambad on väga kollased võtab valgendamine aega rohkem, kui 60 minutit. Vaja võib minna kahte, nelja või isegi kümmet protseduuri, et saavutada säravvalge naeratus. Eriti juhul, kui hambaid pole aastaid hooldatud. Sellegi poolest – kui plekid on eemaldatud, on tulemust hoida imelihtne.

8. “Tehishambaid” ei saa valgendada

Kui teil on plommid, muud täidised, kroonid või muud “tehishambad” siis need ei valgene. Hambaarsti loovad tehislikult täite, mis sarnaneb teie enda hammaste värvile ning need ei muutu mitte kunagi. Kui te valgendate hambaid siis peate sellega arvestama. Sellised hammaste valgendamise faktid on olulised, kuid tihtipeale ei mõelda nendele. Kui teil on hammastes, midagi tehislikku ning valgendate hambaid siis soovitame kindlasti ka täidiste värvi käia muutmas. Selline valgendamine ei kahjusta eelnevat hambaarsti poolt tehtud tööd!

hammaste valgendamise faktid enne magamist9. Parim aeg hambaid valgendada?

Hammaste valgendamise faktid ei ütle just tihti millal peaks protseduuri tegema. Peale hammaste valgendamist on teie hambad väga vastuvõtlikud plekkidele. Hammaste poorid on tavapärasest rohkem avatud ning seetõttu võivad nad ka rohkem määrduda. Kohe pärast protseduuri ei tohiks juua veini, teed, kohvi ega suitsetada, sest taolised tegevused tekitavad plekke! Hambaarstid ning eksperdid soovitavad hambaid valgendada pärast hammaste pesemist ning enne magamaminekut – sellisel juhul ei tarbi te enam sööki ega jooki.

10. Kõik hambad ei muutu perfektselt valgeks

Olenemata plekkidest on teie hammastel loomulik värv ning geneetilised omadused, mis tulevad kaasa sündides. Hammaste valgendus eemaldab vaid plekid, mis on tekkinud aja jooksul pärast sündi. Enamikud hambaarstid ei pruugi teile seda öelda ning ei ole mingit raha tagastust, kui teenus ei toimi.

 

Kui teil on küsimusi võtke meiega julgelt ühendust kontaktvormi kaudu!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi