Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Hammaste valgendus kodus – mis on parimad tooted?

Hammaste valgendus kodus – kuidas ning mis on parim valik?

Mitte keegi ei taha end tunda halvasti oma hammaste pärast. “On teada fakt, et valged hambad teevad su kuni 5 aastat nooremaks.” Nii kirjutab Karen Asp, kes on välja andnud Anti Aging raamatu. Kuid igapäevane hammaste kasutus tuhmistab teie säravvalge naeratuse aja möödudes – hammastele tekivad plekid, mis muudavad hambad kollakaks (ma räägin praegu sinuga punane vein ja kohvi!). Kõige efektiivsem viis hambaid valgendada on alati konsulteerida oma hambaarstiga ning välja töötada vastav programm/protseduuride seeria. Tegemist on küll keemilise valgendusega, mis võib olla ka ohtlik, kuid tulemusrikas. Lisaks sellele faktile on tegemist ka väga kalli protseduuriga – kuskil €300 – €1500 olenevalt sellest, kui palju on protseduure vaja ning mis vahendeid kasutatakse.

Kui see on liiga kallis (ilmselgelt on!) siis hammaste valgendus kodus on väga efektiivne alternatiiv ning tihtipeale ka eelistatum. Tänapäeval on tulemused juba võrreldavad hambaarsti kabinetis saadava valgendusega – milleks siis üle maksta? Enne, kui vaatame üle, mis on parimad koduse hammaste valgenduse tooted on paar asja, mida võiks teada enne kodus hammaste valgendamist.

Hammaste valgendus kodus – mis on parim viis?

Enamjaolt on koduseks valgenduseks mõeldud kolm varianti: Hammaste valgenduskomplekt, valgenduspliiats või muu geeli sisaldav toode ning valgendusplaastrid. Hambapastad on enamjaolt vähem efektiivsed, kui hambavalgendus komplekt. Hambapastad küll valgendavad, kuid pigem on nad kasulikud pärast valgendamist, et aidata tulemust hoida. Kõige parema tulemuse annab korralik kodune valgenduskomplekt, kuna vajalikud ained on hammastega parimas kontaktis pikemat aega.

Hammaste valgenduskomplekt: Hammaste valgendusgeel asetatakse hammaste jäljendi sisse (mis on komplektiga kaasas) ning kasutatakse LED lampi, et kiirendada valgendus protsessi. See on kõige mugavam ja efektiivsem variant kodus hammaste valgendamiseks. Üks protseduur võtab umbes 30 minutit aega ning samal ajal võib lõõgastuda või teha midagi muud. Nii kiiresti teie hambad saavadki valgeks!

 

hammaste valgendus kodus

 

Valgendavad hambapastad: Tavapäraselt sisaldavad taolised pastad söövitavaid aineid nagu ränidioksiidi, naatriumvesinikkarbonaati ning kaltsiumkarboonati, et poleerida ning eemaldada hammastelt pealmised plekid. “Enamik valgendavaid pastasid töötavad nii, et sisaldavad ränidioksiidi, mis aitab plekid hammastelt maha hõõruda, mistõttu tekib “valgendatud” tulemus,” ütleb Dr. Justin Rashbaum. Kui tahate efektiivsemaid tulemusi siis otsige hambapastasid, mis sisaldavad peroksiidi.

Valgendusplaastrid: Neid küll reklaamitakse ning väidetakse, et on lihtne kasutada, kuid tegelikult ei ole nad väga efektiivsed. Kuna tegemist on plaastriga mille peab kleepima hammaste peale, siis teadupärast jääb see ebaühtlane. Hambad ei ole ühtlaselt ning sirgelt vaid nad on kumerad, vahed on sees ja nii edasi. See tähendab, et plaastris olev sisu ei kata tervet hammast. Seetõttu võib jääda osa hambast valgendamata ning tulemus ebaühtlane. Kahjuks müüakse tihtipeale ka valgendusplaastreid, mis on liiga kõrge vesinikperoksiidi sisaldusega ning inimesele kahjulikud.

Mis on kõige turvalisem tundlike hammaste jaoks?

Kindlasti konsulteerige enne oma hambaarstiga, kuid näiteks meie Minerals Enamel Booster aitab vähendada tundlikkust üleüldiselt. hammaste valgendus kodus meie komplektiga on mõeldud ka tundlikele hammastele, kuna ei sisalda liigses koguses söövitavaid aineid. Just need on Hiinast ning mujalt maailmast tellitud toodete puhul tundlikutele hammastele probleemiks. Olles kontaktis igemetega muutuvad nad, kui ka hambad, tundlikuks. Kõik oleneb lõpuks inimesest endast ning kuidas järgitakse kasutusjuhendit.

Kas hammaste valgendus tooted kahjustavad või muudavad võltshamba värvi?

“Kui teil on võlts hambad siis kodune hambavalgendus ei kahjusta neid. Lisaks sellele ei muutu võlts hammaste värv.” ütleb Jeffrey Sulitzer. “Kui teile pannakse võlts hambad siis jäävad nad 99,9% juhtudest täpselt sama värvi väga pikaks ajaks.”

Kas aktiivsüsi hammaste valgendus toimib?

Jah, kuid seda ei tohiks üle kasutada. “Aktiivsüsi valgendus sisaldab väikseid osakesi, mis poleerivad hambaemaili andes hammastele sileda väljanägemise. Selliseid tooteid ei tohiks kasutada iga päev, sest pika aja jooksul võivad nad teha haiget igemetele,” seletab Dr. Anum Ali.

 

hammaste valgendus kodus aktiivsusi

 

Kas hambavalgendusel on tervisele kasulikke tegureid?

Inimesed, kelle jaoks hammaste valgendus kodus on osa rutiinist, tihtipeale hoolitsevad oma suuhügieeni eest paremini ning see on tervisele väga kasulik. Terve suu on hea tervise alus. “Enamik inimesi teab, et kaks korda päevas hammaste pesemine ning korra hambaniidiga puhastades hoiab hambad puhtana, kuid see võib vähendada ka igemete põletikku, toetada hammaste struktuuri ning aidata vältida väga tõsiseid igemehaiguseid,” ütleb Dr. Sulitzer.

Hammaste valgendus kodus – siin on selleks meie parimad ning populaarseimad tooted:

[porto_product id=”83″]
[porto_product id=”88″]
[porto_product id=”97″]
All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi