Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Kodune hammaste valgendamine – Triinu kogemus

Kodune hammaste valgendamine on mõeldud kõigile

Kodune hammaste valgendamine on Triinu jaoks rutiin. Ta on korduvalt tellinud omale Beaming White hammaste valgendus komplekte, geele, valgendusvahtu ja muid tooteid. Palusime tal kirjutada meile paari sõnaga oma kogemusest, aga ta võttis kätte ja kirjutas korraliku eepose!

Kui küsisime miks jutt nii pikaks läks siis vastuseks tuli, “Ma tahan, et teised inimesed teaksid, et tegemist on heade ning turvaliste toodetega. Et ka teised julgelt asja ette võtaksid ning teaksid, kuidas seda õigesti teha.” Siinkohal siis Triinu kogemus:

Ma märkasin, et mida vanemaks ma saan, seda kollasemaks mu hambad muutusid. Seda põhjustab lihtsalt suurem vanus, kui ka ajaga tarbitud tumedad toidud ning joogid. Kohvi, mulle väga meeldib kohvi – tallinna kohvifestival on iga aasta minu jaoks koht, kus ma saan uusi ja huvitavaid maitseid avastada (see ei ole promo!).

See oli juba umbes viis aastat tagasi, kui ma mõtlesin mida teha – tollel ajal polnud ka väga palju raha raisata. Ei tahtnud maksta €600 hambaarstile kosmeetilise protseduuri eest. Kuna ma käisin ilusalongides siis küsisin infot ning soovitati Beaming White – mõeldud, tellitud. Soovitati ka valgendusplaastreid, mida ma proovisin, aga need tegid igemed väga tundlikuks – mingi jama oli. Hambad peavad korras olema muidugi! Ma käisin tihti hambaarsti juures seega minul seda probleemi polnud.

Minu kogemus koduse hamba valgendus komplektiga

Kui pakk oli käes siis lugesin ilusti läbi instruktsiooni – ikkagi hambad ju, oluline ning igavene osa, ei tahtnud midagi nässu keerata. Väikses kotikeses oli valgendusgeel, lamp, kapad ning muid asju. Esimese asjana pidin soojas vees kapad veidi pehmemaks laskma, suhu panema ning kõvasti hammustama, et kummi sisse tekiks jäljend minu hammastest. Selle point on siis see, et kodune hammaste valgendamine oleks võimalikult efektiivne. Kui jäljend on tehtud siis läheb valgendusgeel paremini hammastega kokku.

Nii, järgmine samm – alguses panin valgendusgeeli kapade sisse natukene, panin hammastele ning vaatasin, et ikka kõik hambad pole geeliga koos. Võtsin ära ning kiirelt panin geeli natukene juurde – sobis. Kui see tehtud siis võtsin LED valgendus lambi, panin tööle ning asetasin hammaste ette. Üsna lihtne! Pärast seda esimest korda on edaspidi asi üsna lihtne olnud ning hammaste valgendus on minu jaoks muutunud täielikuks rutiiniks. Valgendasin ise kaks korda 30 minutit järjest, pärast esimest protsessi puhastasin suu ära ning lisasin uue doosi geeli. Üle 60 minuti korraga ei soovitata teha!

Ma pole kunagi tagasi vaadanud. Väga hea efektiivne ja soodne viis, kuidas oma hammaste välimust parandada. See andis mulle ka kõvasti enesekindlust juurde, sest ma sain teada, et mu olukord polegi nii lootusetu ja mu hambad ei pea kollaseks jääma!

kodune hammaste valgendamine

Tundlikud hambad ja hammaste valgendamine

Vahepeal oli mul probleeme tundlikkusega, mis võib pika aja peale tekkida, kui tarbid väga palju kuuma või külma. Hammaste valgendamine jätkus minu jaoks samamoodi, sest Beaming White tooted ei tekita tundlikkust. Võtsin omale lisaks hammaste tundlikkus vähendaja, mis aitas situatsiooni veidi leevendada. Kui teil on tundlikud hambad, mis on kollased, siis võite ikkagi julgelt proovida hamba valgendus protseduuri, see teeb hambad ainult paremaks. Võite kindluse mõttes ka oma hambaarstilt üle küsida.

Minu jaoks oli põhiline tundlikkuse tekitaja hammaste krigistamine – see on õudne asi. Sa teed seda läbi une ning ei saa arugi, aga hambad kuluvad ja võivad muutuda tundlikuks. Ma pidin isegi vahepeal kandma spetsiaalseid hammaste katteid, et krigistades mitte hambaid rikkuda. See tekib enamjaolt stressist ning tuleb ja läheb.

Miks ma tooteid mitu korda olen tellinud?

Mitte miski pole igavene” nagu öeldakse. Hammaste valgendus on protsess, mis kestab seni kaua kuni sa ise seda hoiad. Kui sa ikka iga päev jood 10 tassi musta kohvi ning nädalavahetusel punast veini peale siis ei kesta see väga kaua. Selleks, et tulemus kestaks kauem peab ka oma eluviisi veidi muutma või siis tegema nii nagu mina – lihtsalt tihedamini valgendada. Mina teen seda nüüdseks juba vähemalt kaks korda iga kolme kuu tagant, sest nagu ma ütlesin, ma armastan kohvi (ja kohvifestivali). See, kui kaua see tulemus kestab sõltub sinust endast. Näiteks hammaste valgendusvaht või valgendav hambapasta aitavad tulemust hoida kauem.

Valge naeratus annab mulle hullult palju enesekindlust! Kui mul mitu aastat tagasi olid hambad kollased siis ma ei hoolinud väga nende väljanägemisest, sest nagunii naeratasin koguaeg suu kinni. Siiski, ma hoidsin nad korras, hambaaugud olid kõik parandatud. Tänu sellele, et ma oma hambad valgeks sain lasin ma omale ka breketid panna! Naeratus on valge küll, aga kuidas ma naeratan kõverate hammastega? Kallis oli, aga asi oli seda väärt.

Tänase päevani valgendan oma hambaid ja soovitan ka teistel seda proovida!

All categories:
Hammaste valgendamine (19)Kasulikku lugemist (180)Näohooldus (2)Suuhügieen (4)Vitamiinid (9)

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi