Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Swedish_Nutra_Cal_Mag Kaltsium Magneesium vitamiinijook

Swedish Nutra Cal-Mag Kaltsiumi ja Magneesiumiga toidulisand 500ml

21.90

Lisa korvi

Swedish Nutra Cal-Mag Kaltsiumi ja Magneesiumiga toidulisand 500ml

Swedish Nutra Cal-Mag Kaltsiumi ja Magneesiumiga toidulisand 500ml

21.90 (sis. KM)

Lisa korviKirjeldus

Kirjeldus

Swedish Nutra uus vedel vitamiinikompleks sisaldab ainulaadset kooslust Magneesiumist, Kaltsiumist, C-vitamiinist, D-vitamiinist ja Tsingist, mis toetavad koostöös hammaste, luude ja närvisüsteemi tervisliku seisundit.

Magneesium on üks olulisemaid mineraale, mis aitab kaasa lihaste lõdvestumisele, vähendab väsimust, kurnatust ning stressirohket meeleolu. Magneesium tagab hea une, tugeva närvisüsteemi ning hoiab korras südamelihased, vereringe ja toetab luukoe normaalset talitlust. Magneesiumi on vaja ka süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks ning soolade koostises luukoe tekkeks ja kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis. Üle poole magneesiumivarudest asub inimese luustikust, kust saab keha ka vajaduse korral seda varudest tarbida. Selleks, et varud otsa ei saaks ning vältida erinevaid tervisevaegusid tuleks magneesiumi toidulisandina juurde tarbida.

Kaltsium moodustab umbes 40% inimese mineraalainete kogusest, 99% kaltsiumist asub inimese luustikus lahustumatute kaltsiumisooladena. Ülejäänud hammastes, pehmetes kudedes ja rakuvälises vedelikus. Kaltsiumi on vaja: struktuursete funktsioonide täitmiseks, kuuludes organismi luukoe, hammaste ja teiste kudede koosseisu, kudede ainevahetuses kindlustades veresoonte seinte normaalse läbilaskvuse, lihaste normaalse töö tagamiseks, vere hüübimisprotsessides, vererõhu ja vere kolesterooli taseme reguleerimiseks, neerude normaalseks funktsioneerimiseks ja närviimpulsside edasikandumiseks.

Tsink on üks keskseid mineraalaineid organismi rakkude arengus, kasvus ja paljunemises. Tsinki on vaja: ligi 300 ensüümi koostises, vereloome protsessis osalemiseks, orgaanismi normaalseks kasvamiseks ja järglaste saamiseks ja DNA sünteesis, immuunsüsteemi toetamiseks ja haavade paranemiseks,
inimorganismi antioksüdantses kaitses, suguorganite arenguks, eesnäärme funktsioneerimiseks ning naissuguhormoonide aktiivsuseks. Samuti maitsmisretseptorite normaalse arengu tagamiseks, insuliini toime avaldumiseks ja A vitamiini ainevahetuses ja nägemises.

D-Vitamiini ehk päikesevitamiini toodab meie organism ise kuid kuna Eestis on päikest suhteliselt vähe siis ei suuda meie organism piisavalt d-vitamiini toota ning seda peaks juurde tarbima et meie organism saaks täisväärtulislikult toimida ning teiste vitamiinide imendumist toetada. D-vitamiini  peamine funktsioon on kaltsiumi ja fosfori ainevahetuse reguleerimine ning luustiku hooldamine. Kui organismis on liiga vähe D-vitamiini, halveneb soolestikust kaltsiumi imendumine, mis tekitab omakorda mitmeid terviseprobleeme – luude hõrenemist, hammaste lagunemist ja lihaste (sh südamelihase) funktsiooni halvenemist.

C-vitamiin on üks tuntumaid antioksüdante. Olgugi, et C-vitamiini puudus on pigem haruldane, aitab selle juurdevõtmine immuunsust tugevdada. C-vitamiini puudusest annavad märku nõrkus, ärrituvus ja kurnatus.  Kõikide nende vitamiinide ja mineraalide koostoimel suudab organism neid eriti vedelal kujul parimas võimalikus koguses omandada ning terviseprobleeme vältida.

Swedish Nutra vedelad vitamiinid imenduvad kordades tõhusamalt kui mistahes teisel kujul toidulisandid. Swedish Nutra toidulisandid on GMO gluteeni ja laktoosi vabad ning sisaldavad vaid naturaalseid lõhna ja maitseaineid mis teevad selle tarbimise meeldivaks, mugavaks ja kõigile sobivaks.


Hinnangud (0)

Lisa arvustus

Üle €100 tellimus = Tasuta tarne

Otsi